Leon Voci & Art Music Trio Na zdjęciu artyści
Muzyka

Leon Voci & Art Music Trio

Koncert dla wszystkich

Projekt Emotions - wyjątkowy występ czterech tenorów LeonVoci i artystycznego tria muzycznego Art Music Trio wypełni Koncert dla wszystkich 24 maja o godz. 18.00 w BCK. W programie takie utwory, jak: Grande amore; Volare; Besame mucio; Brunetki, blondynki; Funiculi, funicula; Libertango; Tico, Tico; Black Orpheus; Marsz turecki, czardasz i wiele innych.

LeonVoci to zespół ze Lwowa założony w 2015 r. przez Nazara Tatsyshyna – lidera kwartetu. W tłumaczeniu z języka włoskiego oraz hiszpańskiego LeonVoci oznacza Głosy lwów lub Głosy Lwowa.Popularyzują muzykę klasyczną przez śpiew operowy na współczesną manierę. Największe światowe przeboje musicalowe, znane arie operowe oraz najpiękniejsze światowe hity wykonują z wielką klasą i prawdziwym profesjonalizmem. Obdarzeni są naturalnie brzmiącym głosem. Laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Gwiazdy polskiej edycji programu Mam talent, gdzie jury i widzowie owacjami na stojąco przyjęli wykonawców, zostali również okrzyknięci objawieniem na polskim rynku muzycznym.Ich wokalny styl opisany był w prasie międzynarodowej jako bardzo barwny, z ekspresją. Swój zróżnicowany repertuar po mistrzowsku wykonują w językach: francuskim, włoskim, polskim, hiszpańskim, angielskim i ukraińskim.Tenorzy występują z koncertami w towarzyszeniu orkiestry symfonicznej, odnieśli również sukces, koncertując na Węgrzech i w Niemczech.

Art Music Trio – to zespół znakomitych wykonawców muzyki świata. argentyńskiego tanga, muzyki francuskiej, filmowej, standardów jazzowych, utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Trio założyli w 2007 roku muzycy: Janusz Korczyk - akordeon, Jarosław Mitoraj – bas i Arkadiusz Wiech - gitara. Długoletnia współpraca tej trójki pozwala im osiągach́ niepowtarzalne efekty instrumentalnego brzmienia. Wirtuozeria akordeonisty, wspierana mistrzowskim akompaniamentem gitary i basu sprawiają, że utwory wykonywane podczas koncertów, przyjmowane są z wielkim aplauzem.

organizator
Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
ul. Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338281645, 338281655, 512265535
mail: bck@bck.bielsko.pl   strona internetowa: www.bck.bielsko.pl

bilety, rezerwacje: tel. 338281645 i 338281655, od 1 grudnia 2020 roku kasa w pokoju nr 12, całodobowo bilety można kupować na stronie internetowej: www.bck.bielsko.pl
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała