Anna Wyszkoni, fot.Zija Pioro Na zdjęciuAnna Wyszkoni
Muzyka

Anna Wyszkoni: Z cegieł i łez

Anna Wyszkoni wchodzi w 2023 rok z nowymi piosenkami i nowym albumem pt. Z cegieł i łez, który jest już jej szóstym solowym wydawnictwem. W ciągu 26 lat działalności artystycznej wydała ich w sumie dwanaście. Wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki, a kilka z nich można już dziś uznać za kultowe.

Jak zwykle podczas koncertu Ani Wyszkoni nie zabraknie tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek, jak:Czy ten pan i pani, Biegnij przed siebie, Wiem, że jesteś tam, Agnieszka, Nie chcę cię obchodzić (przebój lata 2018 radia RMF Fm i telewizji Polsat), Oczy szeroko zamknięte, Z ciszą pośród czterech ścian, Zapytaj mnie o to kochany, W całość ułożysz mnie, ale i najnowszych:Skrable, Było minęło czy innych nowości, którymi zaskakuje swoich słuchaczy na kolejnej solowej płycie.

Każdy koncert Ani Wyszkoni to niezwykle emocjonalny i elegancki spektakl na najwyższym poziomie muzycznym i wizualnym. Przy akompaniamencie pianina, trąbki i gitar akustycznych Ania zabiera widzów w dwugodzinną, muzyczną podróż pełną emocji i wzruszeń.

W 2021 roku, przy okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Ani Wyszkoni, ukazał się̨ jej dwupłytowy album The Best Of pt. Nieznośna lekkość hitu. Wokalistka ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Jej solowe albumy Pan i Pani (2009) i Życie jest w porządku (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, Jestem tu nowa (2017) pokrył się̨ Złotem. W listopadzie 2022 roku ukazała się jej nowa, autorska płyta pt. Z cegieł i łez.

 

Anna ma również na swoim koncie niepowtarzalne duety, m.in. z Michałem Bajorem, Markiem Jackowskim, Piotrem Cugowskim czy przedstawicielem młodej sceny alternatywnej, Tymkiem.

organizator
Cavatina Hall
ul. Dworkowa 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 790 551 588
mail: kasy@cavatinahall.pl   strona internetowa: https://cavatinahall.pl/

Bilety dostępne na stronie www.cavatinahall.pl
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała