Lalu Slavicka Na zdjęciu Lalu Slavicka
Muzyka

Lalu Slavicka: Każdy ma swoje korpo

  •  Spirala Cafe
    Przechód 1
  •  Wstęp: wrzut do kapelusza

Po 13 latach pracy w korporacjach Lalu Slavicka postanowiła postawić na siebie, sięgnęła po schowany głęboko w szafie saksofon i nagrała płytę o...korpo-problemach. Materiał z tego albumy usłyszymy 21 kwietnia o godz. 20.00 w Spirala Cafe. Koncert Lalu, to coś więcej niż muzyka i śpiew. To wyjście na spotkanie ze słuchaczami, rozmowa, refleksja, podzielenie się swoimi doświadczeniami. Bo każdy ma swoje korpo.

Każdy ma swoje korpo. Ty też. Chodzi o to, żeby je zauważyć i coś z nim zrobić. A przynajmniej spróbować. Tak, jak ja spróbowałam - mówi artystka.

Każdy ma swoje korpo to z jednej strony historia o wypaleniu zawodowym, którego Lalu doświadczyła, a z drugiej, otwarcie rozmowy o podejmowaniu ważnych kroków w życiu. Producentem płyty jest Harry Tomek Waldowski, perkusista grupy LemON oraz producent płyt Skubasa czy Renaty Przemyk. Teksty powstały we współpracy z Basią Bashi Derlak, wokalistką zespołu Chłopcy kontra Basia. Na płycie gościnnie jest też kwartet smyczkowy Classic String, który koncertuje z Justyną Steczkowską i nie tylko. 

organizator
Spirala Cafe
Przechód 1, 43-300 Bielsko-Biała


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała