La Bombe Na zdjęciu plakat spektaklu
Teatr

La Bombe

  •  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    ul. Słowackiego 27
  •  Bilety: 130-110 zł

Caroline i Stéphane: małżeństwo od 12 lat, trójka dzieci. Wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu zdeterminowani, zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe, ale jak się historia potoczy, dowiemy się 18 stycznia o godz. 19.00 w BCK. 
Caroline jest w środku poporodowej depresji, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość, staje się zniesmaczona sobą. Stéphane sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji. Wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę dla dzieci na czas wakacji. Sam - opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem: 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent i… skrywany sekret.
Alban - przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona - krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Atmosfera robi się gorąca, Stéphane i Alban się gotują, a Caroline się przegrzewa…

La bombe to prawdziwie bombowa komedia: wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

obsada (zamiennia):

Caroline: Anna Czartoryska-Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk

Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek

Stephane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura

Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki

organizator
Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
ul. Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338281645, 338281655
mail: bck@bck.bielsko.pl   strona internetowa: www.bck.bielsko.pl

bilety, rezerwacje: tel. 338281645 i 338281655, kasa w pokoju nr 14, całodobowo bilety można kupować na stronie internetowej: www.bck.bielsko.pl
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała