Kwartet Bermudzki: W cylindrach na lwy by, czyli Starsi Panowie raz jeszcze - spektakl odwołany Na zdjęciu Kwartet Bermudzki
Teatr

Kwartet Bermudzki: W cylindrach na lwy by, czyli Starsi Panowie raz jeszcze - spektakl odwołany

  •  Teatr Polski
    ul. 1 Maja 1
  •  Wstęp: 80, 70, 60 zł

122. Bielska Scena Kabaretowa

Kwartet Bermudzki - w spektaklu W cylindrach na lwy by, czyli Starsi Panowie raz jeszcze wystąpi 1 lutego o godz. 19.00 w Teatrze Polskim.

To będzie wycieczka do innego świata. Z przewodnikami, którzy odkrywają jak trafnie dzisiejszą obyczajowość, współczesny świat, a nawet aktualne wydarzenia, komentują piosenki napisane kilkadziesiąt lat temu. Będziecie zaskoczeni niespodziewanymi skojarzeniami. Nie zmieniono ani słowa w piosenkach mistrzów, zmieniły się okoliczności. Wyobraźcie sobie Herbatkę śpiewaną przez biznesmenów w delegacji, wciskających ekspresowe torebki do termosów, albo panią prezes oskarżoną o mobbing i molestowanie seksualne, która śpiewa w swojej obronie Bo we mnie jest sex. A może to celebrytka skarżąca się na paparazzich? Posłanka z mównicy sejmowej intonuje w stronę kolegi podejrzanego o planowanie transferu do konkurencyjnej partii: Przeklnę cię jeżeli mnie porzucisz... Studentki próbują wygooglać filozofa Mambo... Jak się zakochać, to tylko we dwóch - śpiewa cyniczna dziewczyna, wykorzystująca bez skrupułów facetów owiniętych wcześniej wokół paluszków... A gdyby refren: Tanich drani nucili dwaj elegancko ubrani i gładko ostrzyżeni panowie, tuż przed wejściem na antenę? Na ryby śpiewali niewolnicy portali społecznościowych? Na ryby, grzyby, lwy, by zrobić sobie z nimi selfie?Czy to będą te, czy zupełnie inne skojarzenia?
Premiera W cylindrach na lwy by miała miejsce w Teatrze Korez 4. maja 2017 r.  i zakończyła się wielokrotnymi bisami oraz stojącą owacją. Tak więc mamy rzadką okazję, by zobaczyć oryginalny spektakl, który jest grany bardzo rzadko ze względu na zaangażowanie muzyków i aktorów w inne projekty.
Kwartet Bermudzki wystąpi w składzie: Agnieszka Bednarz, Anna Gamrot, Błażej Olma, Jarosław Tyran. Kwartetowi akompaniuje zespół znakomitych muzyków, absolwentów katowickiej Akademii Muzycznej. W pierwszej części wieczoru niespodzianki, prapremiery i goście specjalni. Gospodarz sceny - Piotr Skucha - gwarantuje program na najwyższym poziomie.
bilety on-line oraz w kasie Teatru Polskiego, rezerwacja: 338 293 160, cena: 60, 70, 80 zł
więcej: www.bielskascenakabaretowa.pl
 

organizator
Teatr Polski
ul. 1 Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338293160, 338228453
mail: rezerwacja@teatr.bielsko.pl   strona internetowa: www.teatr.bielsko.pl

bilety dostępne on-line za pośrednictwem strony internetowej teatru
kasa czynna: wtorek-piątek 10.00-14.00 i 15.00-18.00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem, w weekendy i święta na trzy godziny przed każdym spektaklem
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała