Książnica Beskidzka, fot. Paweł Sowa
Książki

Książnica w internecie

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  •  Wstęp: on-line

W dobie ograniczenia poruszania się po mieście i zamknięcia instytucji kultury każda inicjatywa aktywności kulturalnej jest mile widziana. Książnica Beskidzka również przeniosła swoją aktywność do Internetu. Dla swoich czytelników ma kilka propozycji.

Zainspiruj nas

Trwa konkurs plastyczny pod hasłem Zainspiruj nas - bibliotekarze zachęcają, aby wysłać do nich swoje prace związane z tematyką wiosny i Świąt Wielkanocnych. Przysyłać można zdjęcia przedstawiające kolejne etapy wykonywania prac. Jako materiał mogą posłuzyć opakowania, wycinki z gazet, skrawki materiałów itp.
- Pomóżcie nam wybrać najciekawsze prace, głosując na te, które najbardziej wam się podobają, a my je nagrodzimy interesującymi książkam – zachęca Książnica Beskidzka.

Drama Lama
Grupa literacka Drama Lama działa w sieci. Zacchęca do dołączenia: Jeśli piszesz albo chcesz zacząć; chcesz się pochwalić lub szukasz krytyki; chcesz poznać zasady poprawnej pisowni; możesz do nas dołączyć w każdej chwili. Piszemy na konkursy, przygotowujemy się do różnych wydarzeń literackich, organizujemy wyzwania czytelnicze. Możesz skontaktować się z nami bardziej oficjalnie (koniecznie z próbką swojego pisarstwa!) na drama.lama.online@gmail.com lub mniej oficjalniej, klikając na Messengerze ikonę z lamą. Znajdziesz nas na facebooku jako Drama Lama Online. A jak świat wróci do normy – co dwa tygodnie w Książnicy Beskidzkiej.

Wspomnień czar
Książnica Beskidzka zaprasza czytelników na cykl Wspomnień czar. Codziennie na YouTube prezentowane będą archiwalne filmy z wybranych spotkań autorskich, które odbyły się w Książnicy Beskidzkiej. Cykl rozpoczyna Juliusz Wątroba.

Klub angielski spotyka się on-line we wtorki i środy o godz. 17.00, szczegóły: englishdiscussionclub77@gmail.com

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała