Zapowiedź konkursu Konkurs Maska karnawałowa
Rozmaitości

Konkurs Maska karnawałowa

  •  Dom Kultury w Olszówce
    ul. Olszówka 20
  •  Wstęp: on-line

Do wzięcia udziału w 9. edycji konkursu plastycznego Maska karnawałowa zaprasza Dom Kultury w Olszówce. Propozycja jest skierowana do dzieci powyżej 3. roku, bez ograniczenia wiekowego. 

Konkurs jest dla wszystkich - mogą brać w nim udział przedszkola, szkoły, koła plastyczne domów kultury i innych ośrodków pozaszkolnych czy osoby indywidualne, których pasją jest twórczość plastyczna.
Przygotowane prace konkursowe można dostarczyć osobiście lub mailowo do Domu Kultury w Olszówce, nie zapominając o karcie zgłoszenia. W przypadku maila należy wykonać zdjęcie pracy w dobrej jakości i przesłać je na adres e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl z dopiskiem maska karnawałowa oraz w treści maila zamieścić tekst: Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie / Wydarzeniu Maska karnawałowa. 
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej, dostępny jest na stronie mdk.bielsko.pl/rodo. 
Do pracy powinny być dołączone wszystkie dane uczestnika – imię, nazwisko, wiek, klasa, szkoła, nazwisko instruktora. Maila powinien podpisać rodzic/opiekun. Karta zgłoszenia do pobrania na stronie mdk.bielsko.pl

Termin nadsyłania masek karnawałowych upływa 29 stycznia br.
Technika wykonania prac jest dowolna. Mogą być to maski, rysunki, projekty, formy przestrzenne itp. Jury oceniać będzie samodzielność wykonania, oryginalność pomysłu, stopień trudności i ogólny wyraz artystyczny. 

Ogłoszenie wyników konkursu na stronie MDK nastąpi 10 lutego br. o godz. 18.00. Wystawa pokonkursowa on-line trwać będzie 10 lutego - 5 marca.

organizator
Dom Kultury w Olszówce
ul. Olszówka 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338292584
mail: olszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/DomKulturyWOlszowce


Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała