Konkurs Clicktrans.pl #Zostańwdomu i pomóż
Rozmaitości

Konkurs Clicktrans.pl #Zostańwdomu i pomóż

  •  Clicktrans
  •  Wstęp: konkurs internetowy

Portal internetowy Clicktrans.pl zajmujący się e-transportem ogłasza konkurs promujący odpowiedzialną postawę ograniczania kontaktów społecznych na czas epidemii oraz wspierania walczących z nią organizacji pozarządowych.
Siedzisz w domu zgodnie z zaleceniami i wartościowo spędzasz czas? Dlaczego jednocześnie nie zrobić czegoś dobrego dla tych, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu walki z epidemią? Weź udział w konkursie i wspomóż wybraną organizację w walce z koronawirusem! - proponuje Clicktrans.
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Należy wykonać zdjęcie, na którym widać, jak wartościowo spędzasz czas w domu podczas epidemii oraz dołączyć do niego krótki opis (maks. 1000 znaków). Zdjęcie wraz z wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym wysyłamy na adres: konkurs@clicktrans.pl.
Wyniki zostaną ogłoszone 15 kwietnia br. na stronie konkursu. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat. Zwycięska praca będzie opublikowana na blogach: http://www.info.clicktrans.pl lub https://clicktrans.com/blog/
Nagrody to 1.500 zł dla organizacji zaangażowanej w pomoc w zwalczaniu bądź ograniczeniu skutków koronawirusa wskazanej przez laureata/laureatkę oraz 500 zł dla laureata/laureatki konkursu. Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-zostanwdomu-i-pomoz.

organizator
Clicktrans
,
mail: konkurs@clicktrans.pl   strona internetowa: www.info.clicktrans.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała