Juanky & Sabrosura Viva Na zdjęciu Juanky & Sabrosura Viva
Muzyka

Juanky & Sabrosura Viva

  •  Galeria Sfera
    ul. Mostowa 5
  • Wstęp wolny

Letnia Scena Sfery powered by Cavatina Hall -  5 sierpnia o godzinie 18.00 zamiast Julii Marcell, wystąpi latynoski zespół Juanky & Sabrosura Viva.

Sierpień w Bielsku-Białej zapowiada się bardzo muzycznie. Letnia Scena Sfery powered by Cavatina Hall, od początku miesiąca rusza z kolejnymi koncertami. Podczas pierwszego z nich, 5 sierpnia o godzinie 18.00, nastąpi zmiana wykonawcy. Zamiast Julii Marcell, wystąpi latynoski zespół Juanky & Sabrosura Viva.

Juanky, czyli Juan Carlos Hechavarria Leon to pochodzący z Kuby muzyk, który swoje wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywał w takich zespołach jak SalsaCentral czy Jose Torres & Havana Dreams. W październiku 2020 roku założył grupę Juanky & Sabrosura Viva, która wykonuje szeroki repertuar muzyki latynoskiej – od salsy przez bachatę aż po bolero – zarówno w kompozycjach autorskich, jak i w formie coverów, porywając słuchaczy do zabawy i tańca.

Koncert Juanky & Sabrosura Viva na Letniej Scenie Sfery powered by Cavatina Hall rozpocznie się o godzinie 18.00, w piątek 5 sierpnia. Zespół zaprezentuje bielszczanom utwory na dobrze znanych instrumentach, takich jak pianino i saksofon, a także tych bardziej egzotycznych – timbalesach, bongosach i kongach. Do tańca uczestników zagrzewać będzie obecność szkoły tańca Cubana, która w swojej działalności szkoli uczniów w ponad 10 technikach tanecznych na różnych poziomach zawansowania.

Dla wszystkich biorących udział w koncercie przygotowano także strefę relaksu. Organizatorzy zapraszają również do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej 25 restauracji i kawiarni znajdujących w Galerii Sfera. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W kolejnych tygodniach swój repertuar zaprezentują jeszcze SalsaCentral (12.08), Kasia Lins (19.08) oraz Skubas (26.08).

organizator
Galeria Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035 strona internetowa: www.sfera.com.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała