Joel Holmes na zdjęciu Joel Holmes
Muzyka

Joel Holmes

  •  Metrum Jazz Club
    ul. Partyzantów 22
  •  Wstęp: 110, 90 zł

Joel Holmes jest czterokrotnie nominowanym do nagrody Grammy, znanym na całym świecie pianistą, producentem i kompozytorem, występującym w różnych formacjach od Nowego Jorku po Japonię, przekonując słuchaczy swoim wyjątkowym dotykiem i wyczuciem groove..

Różnorodne wykształcenie i zaplecze sceniczne Joela, sprawiają, że jego muzyka łączy wiele stylów i nurtów muzycznych, od współczesnego jazzu, poprzez gospel, muzykę świata, Nu-Jazz, Neo-Soul, Hip Hop i muzykę elektroniczną R&B.

Joel Holmes w ciągu ostatnich kilku lat koncertował po świecie ze zwycięzcą Grammy, trębaczem jazzowym Royem Hargrove’em, z wokalistką Nnenną Freelon oraz w kwartecie wielkiego saksofonisty Javona Jacksona. Współpracował z  takimi artystami jak Curtis Fuller, Terence Blanchard, Gary Thomas, Jimmy Cobb, Roberta Gambarini, Azar Lawrence, Tim Warfield, Greg Osby, Tim Green, Butch Warren, Reggie Workman, Cecil McBee i wieloma innymi.

Podczas koncertu z okazji 6 urodzin Metrum Joelowi towarzyszyć będą: Adam Szabas Kowalewski na basie oraz Krzysztof Dziedzic na perkusji.

organizator
Metrum Jazz Club
ul. Partyzantów 22, Bielsko-Biała
tel. 338221065, 603373590
mail: info@metrumjazz.pl   strona internetowa: http://www.metrumjazz.pl

sprzedaż biletów przez internet oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 338221065 i 603373590
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała