Joanna Lacher, Red Sun Rising & Olica Na zdjęciu Joanna Lacher
Muzyka

Joanna Lacher, Red Sun Rising & Olica

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 45, 30 zł

Gratka dla Gamerów, którzy kochają grę Wiedźmin III i przy głosie Joanny rozprawiają się z potworami, wcielając się w Wiedźmina. Każdy, kto chce przenieść się w świat folku, a także odpłynąć przy fantastycznych elektronicznych dźwiękach połączonych z prawdziwymi ludowymi instrumentami, powinien tam być! Obok Królowej znanej z czołówki Korony Królów i innych utworów muzyki filmowej, na scenie stanie jej zespół z Michałem Niecikowskim i Kamilem Rogińskim na czele.

Red Sun Rising & Olica - duet ten zafunduje wam prawdziwie elektroniczno-folkową ucztę z udziałem białego śpiewu i liry korbowej!
Red Sun Rising czyli Michał Niecikowski to szczecinianin specjalizujący się w elektronicznych brzmieniach dodatkowo okraszonymi szczyptą folku oraz energetycznym słowiańskim sznytem.

Z kolei Olica, czyli Aleksandra Suchowiecka, to poszukiwaczka i badaczka starych pieśni polskich, wokalistka i instrumentalistka folkowych projektów Kipikasza i Dziadowski Projekt.
W 2019 roku w Altar Records ukazała się ich debiutancka EPka Awake the Rituals będąca połączeniem psychillowej elektroniki, liry korbowej oraz wokali - inspirowanych obrzędowością słowiańska i pieśniami kurpiowskimi oraz lasowiackimi Jednocześnie pokazuje tez że historia muzyki zatacza koło a transowość to wspólny mianownik zarówno starych, jak i nowych brzmień.

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała