fot. ze strony: https://www.facebook.com/events/224240721928295/
Rozmaitości

Jak przygotować trasę koncertową dla nieznanej kapeli, a przy tym nie zbankrutować i nie wyłysieć?

  •  Galeria Wzgórze
    ul. Wzgórze 4,
  •  Bilety: 60 zł

Warsztaty managerskie dla początkujących managerów i muzyków, którzy sami dbają o swoją karierę, odbędą się 23 lutego o godz. 14.30 w Galerii Wzgórze. To szkolenie jest okazją do zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia z zakresu organizacji koncertów i tras koncertowych.

- Warsztaty poprowadzi Bartek Borówka Borowicz – pracował jako dziennikarz w wielu mediach, publikował w Gazecie Wyborczej, Polityce czy Teraz Rocku. Miał swoje programy w TVP3, Esce Rock czy Radiofonii. Rzucił to wszystko, bo zaczął zajmować się organizowaniem koncertów. Ale nie wielkich a’la Opener, lecz tych małych kameralnych – dla 30, może 100 osób. Przez 13 lat jego firma Borówka Music zorganizowała ponad 4.000 takich koncertów na terenie Polski i 20 innych krajów – od Mołdawii po Islandię. On lubi małe, bo małe jest piękne. Dlatego nie dość, że robi małe koncerty, to robi je też w małych miejscowościach – ba! Nawet wioskach! Koncerty w nietypowych miejscach: mieszkaniach (tych przygotował ponad 200!), więzieniach, szpitalach czy na dachach budynków to jego domena. Podczas warsztatów Borówka opowie, jak przygotować trasę koncertową dla nieznanej kapeli a przy tym nie zbankrutować ani nie wyłysieć. Bartek wie, co mówi, ma doświadczenie – wszak sam już dawno wyłysiał… - zapraszają organizatorzy. - Podczas zajęć dostaniesz odpowiedź między innymi na te pytania:
- jak logistycznie dobrze ułożyć trasę i jak ją dobrze zrealizować?
- jak wypromować swoje koncerty?
- w których miastach i miejscach warto grać a które lepiej omijać?
- czy lepiej wynająć na trasę busa czy wziąć dwie zdezelowane osobówki od rodziców?
- co zrobić, aby o waszym koncercie trąbiły media?
- jak załatać dziury w trasach?
- w jaki sposób szukać miejsc, klubów do grania?
Ale to tylko część zagadnień… - dodają organizatorzy.

https://www.facebook.com/borowkamusic/

Bilety: 60 zł (do kupienia wyłącznie przez Internet w portalu kupbilecik) - tylko 40 biletów! https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49230/Bielsko-Bia%C5%82a/Warsztaty+Managerskie+-+jak+zorganizowa%C4%87+tras%C4%99+koncertow%C4%85/  

https://www.facebook.com/events/224240721928295/  
 

organizator
Borówka Music
, strona internetowa: www.borowkamusic.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała