fot. Paweł Sowa Na zdjęciu koncert w oknie Teatru Polskiego
Muzyka

Jak minął dzień? - Krawczyk w oknie koncertowo

  •  Teatr Polski
    ul. 1 Maja 1
  • Wstęp wolny

Pierwszy w historii Koncert w oknie zabytkowego gmachu Teatru Polskiego -  Miasto pani Marii - odbył się w 2021 roku i spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem widzów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom zachwyconej widowni, w tym roku planujemy kolejne wydarzenie w niezwykłej oprawie zabytkowej fasady teatru. Tym razem znakomici aktorzy, a zarazem wokaliści Teatru Polskiego zaśpiewają w oknie teatru przeboje Krzysztofa Krawczyka – jednej z największych gwiazd polskiej piosenki.

Zgromadzeni pod teatrem i na murach zamkowych widzowie będą mieli okazję zaśpiewać razem z aktorami Parostatek, Jak minął dzień, Ostatni raz zatańczysz ze mną, Byle było tak i wiele, wiele innych przebojów. Ale to nie wszystko – tym razem chcemy zaprosić wszystkich uczestników także… do tańca. Plac przed teatrem zamieni się na ten jeden niezwykły wieczór w wielki taneczny parkiet. Zeszłoroczny koncert przekonał nas, że nikt nie potrafi  bawić się lepiej niż bielska publiczność!

Niezależnie od pogody gwarantujemy gorącą atmosferę, znakomitą muzykę i wspólną zabawę przy nieśmiertelnych przebojach Krzysztofa Krawczyka.

organizator
Teatr Polski
ul. 1 Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338293160, 338228453
mail: rezerwacja@teatr.bielsko.pl   strona internetowa: www.teatr.bielsko.pl

bilety dostępne on-line za pośrednictwem strony internetowej teatru
kasa czynna: wtorek-piątek 10.00-14.00 i 15.00-18.00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem, w weekendy i święta na trzy godziny przed każdym spektaklem
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała