I Was Born Twice i goście: My Heart In Atrophy, Sarang, Phecda, Awakenss Na zdjęciu plakat imprezy
Muzyka

I Was Born Twice i goście: My Heart In Atrophy, Sarang, Phecda, Awakenss

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 30, 25 zł

You're Not Alone - core festival vol.1

I Was Born Twice oraz RudeBoy zapraszają na pierwszą edycję festiwalu You're Not Alone. Koncert będzie memoriałem Wojciecha Jarka Tatonia, w ramach którego prowadzona będzie zbiórka na wybrany cel charytatywny.

Zespoły, które wystapią w klubie, to śmietanka młodych i szalenie zdolnych muzyków jakimi są: I Was Born Twice (BB), My Heart In Atrophy (Warszawa), Sarang (Chorzów), Phecda (Warszawa), Awakenss (Oświęcim). Będzie ciężko, będzie technicznie, będzie core'owo!

 I Was Born Twice
Nowoczesna wariacja deathcore'u i nu metalu, założona przez Toma Tatonia, wokalistę który zmagał się przez lata z złośliwym nowotworem. Z uszkodzonym głosem i pomimo wielu przeciwności, zespół zdobywał doświadczenie sceniczne i studyjne potwierdzone tylko pozytywnymi recenzjami od krytyków i fanów. Neonowe show, które zespół prezentuje zapada głęboko w pamięć.
www.facebook.com/iwasborntwice
www.youtube.com/user/iwbtwice
open.spotify.com/artist/6FbBo3TniF3P41JAIYZDjy

My Heart In Atrophy
Warszawska kapela grająca deathcore - formacja w ciekawy sposób urozmaica charakterystyczną dla gatunku brutalność melodyjnymi motywami, które zapadają w pamięć. Kapela od drugiej połowy 2019 r. aktywnie działa na scenie core'owej. Swoim brzmieniem przyciągną fanów takich kapel jak: Carnifex, Thy Art is Murder czy Chelsea Grin. Wraz z początkiem 2022r. miała miejsce premiera singla Fallen Creator wraz z teledyskiem.
myheartinatrophy.com
www.youtube.com/watch

Sarang
Zespół powstał w maju 2011 r. w Chorzowie z inicjatywy Łukasza Mazeranta i Pawła Safiana. Muzyka Sarang to wypadkowa wielu inspiracji z pogranicza nu metalu i współczesnego groove metalu. Skład ma na swoim koncie dwa niezależne wydawnictwa - w 2015 roku zaprezentował debiutancki album Prisoners wraz z promującym go teledyskiem do utworu Where to Go oraz w 2019 roku drugi krążek nazwany 2, poprzedzony teledyskiem do utworu Point of no return. Oba albumy zostały pozytywnie przyjęte i zrecenzowane m.in. na łamach czasopism Metal Hammer, Teraz Rock, Magazyn Gitarzysta.
www.facebook.com/soundsofsarang
www.youtube.com/user/SoundsOfSarang
open.spotify.com/artist/3qYQ1s0ygaRaUiM5dvCSc3...

Phecda
Phecda to warszawski projekt djentowy z elementami deathcore'u. Mieszanka styli dla fanów Meshuggah, Bermuda, Volumes, Chelsea Grin czy Humanity's Last Breath. Mocna dawka headbangingu gwarantowana. Zespół powstał w 2016 roku i działa nieprzerwanie do dziś. Głównym założeniem tego projektu jest szeroko rozumiany djent z domieszką elektroniki.
facebook.com/phecda.djent
www.youtube.com/channel/UCYlTtFAqCrjjQZrRPfQ7TkA
open.spotify.com/artist/5RMcthzQF2mLuHF4DJKDbF

Awakeness
Awakeness powstał w styczniu 2019 w Małopolsce. Rozpoczęli granie jako melodic metalcore'owy band i wydali pierwszą EP-kę Spherical Prison wraz z singlem Inhibition. Po zdaniu matury muzycy zaczęli tworzyć znacznie cięższą muzykę, dołączył do nich nowy wokalista. Dzisiaj maja na koncie EP-kę Meadows zawierającą blasty, riffy do headbangu i masę breakdownów.
www.facebook.com/awakenessband
open.spotify.com/artist/4BCBHQ1G8ZCKxjtlcQsddR...
www.youtube.com/channel/UCHkYT7-vPlbvPDQpVmIZHTg

Podczas wydarzenia organizatorzy będą informować o fundacji Mysikrólik, będzie można wspomóc wspomóc ich działalność.
www.mysikrolik.org/pl/
www.facebook.com/mysikrolik

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała