Joanna Kołaczkowska, fot. Kamila Markiewicz-Lubańska Na zdjęciu Joanna Kołaczkowska
Teatr

Hrabina Pączek - Recital Joanny Kołaczkowskiej

  •  Teatr Polski
    ul. 1 Maja 1,
  •  Wstęp: 130, 110, 90 zł

Bielska Scena Kabaretowa, wieczór 132.

Joanna Kołaczkowska - artystka kabaretu Hrabi, a wcześniej gwiazda legendarnego kabaretu Potem. Postawny zmysł komiczny, niepowtarzalny styl i odporna na mozół poszukiwaczka radości. Jej marzeniem jest, by muzyka ją sponiewierała i wyrywała włosy. Pragnie stworzyć takie piosenki, które przetrwają kryzys klimatyczny i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos. Artystce akompaniować będzie Łukasz Lopez Pietsch.

Hrabina Pączek to popis scenicznej wszechstronności najpopularniejszej polskiej artystki kabaretowej. Zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej oraz zabawne anegdoty z różnych stron i z pierwszej ręki.

- Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu Hrabina Pączek  – czyli muzyczny stand-up buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje – mówi Kołaczkowska. - Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

W pierwszej części wieczoru niespodzianki i bielskie akcenty.
gospodarz sceny: Piotr Skucha

organizator
Bielska Scena Kabaretowa
, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: https://www.facebook.com/BielskaScenaKabaretowa


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała