Wakacyjny Skarb Nadziei
Rozmaitości

Wakacyjny Skarb Nadziei

  •  Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
    ul. Barkowska 167c
  • Wstęp wolny

Weź udział w grze!

Czas wakacji to czas zabawy. Bielska Fundacja Nadzieja zaprasza do udziału w Wakacyjnym Skarbie Nadziei. To gra przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym od 3 do 103 lat. Aby wziąć w niej udział należy stworzyć duety z dziećmi i szukać skarbu, pokonując kolejne etapy.

Rejestracja do gry odbywa się na stronę www.nadzieja.bielsko.pl poprzez wypełnienie formularza https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfRKe50TCW2PGWy19r_kPv6NdVvgamyYU-iHMfOZ-5J8eHZg/viewform?vc=0&c=0&w=1.

Wszyscy, którzy wypełnią formularz, 1 sierpnia br. otrzymają maila z zadaniami do wykonania. Będzie to pierwszy etap zabawy, czyli Bielskie łamigłówki mądrej główki. Dla śmiałków, którzy podejmą się tego wyzwania, czekają zagadki i zadania do rozwiązania. Czasem, aby je rozwiązać, gracz będzie musiał wyruszyć na spacer i w terenie znaleźć odpowiedzi. Pierwszy etap zakończy się 29 sierpnia o godz. 21.00.

Rozwiązane zadania należy przesłać mailem na adres skarb@nadzieja.bielsko.pl. Po weryfikacji odpowiedzi uczestnicy otrzymają kartę zadań drugiego etapu Na tropie skarbu uliczkami Bielska-Białej.Ten etap najbardziej zaangażuje do zabawy nogi. Kierując się podanymi wskazówkami podczas spaceru po Bielsku-Białej, gracz dotrze do miejsca, w którym będzie musiał zrobić sobie zdjęcie. 10 najlepszych fotografii zakwalifikuje się do etapu finałowego - Poszukiwacze skarbu Na Ranchu na Widoku.

6 września finaliści wraz z rodzinami zostaną zaproszeni do Rancha na Widoku w Kętach i tam odbędą się poszukiwania ukrytego skarbu. Podczas finału na najmłodszych będą czekały atrakcje m.in. jazda konna. Ten kto odnajdzie skarb – otrzyma puchar i nagrodę. Uczestnicy, którzy poprawnie rozwiążą zadania pierwszego i drugiego etapu i przyślą je do organizatora otrzymają pamiątkowy medal.

Fundacja Nadzieja apeluje również o dorzucenie swojej cegiełki do pieca w Nadziei - wpłacając darowiznę w kwocie 25.00 zł na rachunek bankowy Fundacji Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja: 03 1050 1070 1000 0001 0027 3226, z tytułem: darowizna – piec dla Nadziei.

Fundacja Nadzieja prowadzi w Bielsku-Białej Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Młodzieży Nadzieja i Ośrodek Terapii Uzależnień Nadzieja. Ośrodek jest placówką koedukacyjną, program terapeutyczny skierowany jest do młodych ludzi uzależnionych od środków psychoaktywnych w wieku 13-18 lat.

oprac. ek

organizator
Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
ul. Barkowska 167c, 43-346 Bielsko-Biała
tel. 338160767, 665020609
mail: fundacja@nadzieja.bielsko.pl   strona internetowa: www.nadzieja.bielsko.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała