Gościnne miasto Bielsko-Biała Na zdjęciu gra z użyciem smartfonów
Książki

Gościnne miasto Bielsko-Biała

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Dni Bielska-Białej: gra miejska w języku polskim i ukraińskim. Zostań przewodnikiem po Bielsku-Białej, rozwiąż zagadki, odpowiedz na pytania i zdobądź nagrodę!

Mobilna gra miejska Gościnne miasto Bielsko-Biała z wykorzystaniem kodów QR oraz GPS, zawierająca zagadki, plansze, szyfry, kody i ukryte wskazówki.

Gra dla młodzieży i dorosłych z użyciem smartfonów z dostępem do internetu biegnie szlakiem pomników bielskich bajek oraz przez historyczne punkty miasta. Pokazuje jego najpiękniejsze miejsca i przypomina historię. Zostań przewodnikiem po Bielsku-Białej, rozwiąż zagadki, odpowiedz na pytania i zdobądź nagrodę!

Trasa będzie przebiegać przez ul. 11 Listopada oraz okolice Rynku, aplikacja GPS będzie kierować do punktów, w które należy się udać i odnaleźć ukryte plansze z kodami QR z zagadkami. Zaprowadzi również do budynku Dzielnicowej Biblioteki Publicznej, w której znajdą się liczne kody, szyfry i ukryte wskazówki związane z książkami dotyczącymi Bielska-Białej.

W grze oprócz wiedzy, spostrzegawczości i pomysłowości liczy się czas - kto pierwszy przejdzie całą trasę i prawidłowo odpowie na pytania zdobywając najwięcej punktów – wygrywa! Początek przy schodach obok hotelu President

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała