Giuseppe Milici Quartet plays Ennio Morricone Na zdjęciu Giuseppe Milici
Muzyka

Giuseppe Milici Quartet plays Ennio Morricone

  •  Metrum Jazz Club
    ul. Partyzantów 22,
  •  Wstęp: zaproszenia

Centro Italiano di Cultura we współpracy z Instytutem Kultury Włoskiej w Krakowie 14 czerwca o godzinie 19.00 w Metrum Jazz Club przy ul. Partyzantów 22 w Bielsku-Białej organizuje koncert Giuseppe Milici Quartet plays Ennio Morricone w wykonaniu Giuseppe Milici.

W swojej prawie czterdziestoletniej karierze Giuseppe Milici, harmonijkarz i kompozytor pochodzący z Palermo, zmierzył się z różnymi stylami muzycznymi, współpracując na arenie międzynarodowej z wieloma artystami, takimi jak Laura Fygi, Toots Thielemans, Gino Paoli, Gigi D'Alessio czy też Dirotta su Cuba.

Giuseppe Milici jest także solistą, autorem i wykonawcą ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych włoskich programów telewizyjnych, takich jak Festiwal w Sanremo czy Fantastico, a także do filmów fabularnych.

Giuseppe Milici przedstawi swój czwarty projekt, będący hołdem dla artystów, których ceni najbardziej i którzy wywarli największy wpływ na jego twórczość. Po Beatlesach, Burcie Bacharachu i Michaelu Jacksonie, Giuseppe Milici składa hołd wielkiemu Ennio Morricone, prezentując niektóre z jego najbardziej znamiennych kompozycji muzycznych.

Wstęp wyłącznie za okazaniem zaproszenia dostępnego w Centro Italiano di Cultura.

organizator
Centro Italiano di Cultura
ul. Boh. Warszawy 26, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338164068
mail: info@centroitaliano.pl   strona internetowa: www.centroitaliano.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała