Wiosenna giełda płyt winylowych  na zdjęciu giełda
Rozmaitości

Wiosenna giełda płyt winylowych

  •  Galeria Sfera
    ul. Mostowa 5
  • Wstęp wolny

Giełda płyt winylowych to doskonała okazja dla miłośników czarnych krążków, aby wśród ponad 10 tysięcy albumów odkryć nowe lub długo poszukiwane brzmienia.

Podczas wydarzenia znaleźć będzie można zarówno płyty winylowe, jak i CD oraz kasety magnetofonowe. Jak zapewniają organizatorzy, dostępny będzie pełny przekrój muzyczny dla każdego - od metalu po muzykę klasyczną, od muzyki elektronicznej po blues, od muzyki filmowej po punk rock, od klasycznego rocka po hip-hop i jazz. Kolekcjonerów z pewnością zainteresuje fakt, że pojawią się wystawcy z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Będzie to więc doskonała okazja, aby upolować wyjątkowe egzemplarze w korzystnych cenach.

W dobie powszechnej cyfryzacji możliwość posiadania fizycznego krążka daje jeszcze większe szanse obcowania z muzyką, ale również zapoznaniem się z okładami płyt, plakatami, książeczkami i wszystkim tym, co jest częścią tego produktu. 

Wydarzenie odbędzie się w Foyer Galerii II. Stoiska będą rozstawione w sobotę przy wejściu głównym od ulicy Mostowej. Wstęp jest bezpłatny.

 

organizator
Galeria Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035 strona internetowa: www.sfera.com.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała