Giełda płyt winylowych na zdjęciu giełda
Rozmaitości

Giełda płyt winylowych

  •  Galeria Sfera
    ul. Mostowa 5
  • Wstęp wolny

Największa galeria handlowa na Podbeskidziu już po raz kolejny gościć będzie miłośników muzyki na starych nośnikach dźwięku. W weekend 7-8 października odbędzie się jesienna edycja giełdy płyt winylowych, podczas której wśród tysięcy egzemplarzy, nie zabraknie również płyt CD oraz kaset, które cieszą się niemałą popularnością.

Jesień to idealny okres do spędzania długich, chłodnych wieczorów w domowym zaciszu. Można je umilić ulubionym, ciepłym napojem, ciekawym filmem, ale też nastrojową muzyką. A jeśli jej dźwięki wydobywają się z płyty winylowej umieszczonej w gramofonie, nastrój jest gwarantowany. Galeria Sfera zaprasza wszystkich melomanów, którzy chcą uzupełnić swoją domową kolekcję lub rozpocząć jej tworzenie, już 7 i 8 października do foyer Galerii II.

- Tak zwane czarne krążki od kilku lat przeżywają swoisty renesans. Stają się atrybutem znawców muzyki zarówno starszej, jak i współczesnej. Między innymi z myślą o takich osobach, choć nie tylko, już po raz kolejny organizujemy w Galerii Sfera giełdę płyt winylowych. Znajdą się na niej tysiące egzemplarzy, nierzadko w atrakcyjnych cenach, które doskonale uzupełnią muzyczną biblioteczkę o nowe, niepowtarzalne zdobycze. Tym razem pojawi się dwóch debiutujących w Bielsku-Białej kolekcjonerów-wydawców, a jeśli ktoś jest fanem specjalistycznych wydań płyt winylowych, to znajdzie je w dużej liczbie prosto ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście z kontynentu europejskiego – mówi Andrzej Kaznowski, organizator wydarzenia.

Wśród krążków znajdą się wszystkie gatunki i rodzaje muzyki. Tym razem będziemy gościć specjalistów od jazzu, funku, soulu oraz muzyki metalowej, ale miłośnicy innych brzmień również powinni znaleźć coś dla siebie

organizator
Galeria Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035 strona internetowa: www.sfera.com.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała