Fotograficzna Bombonierka Na zdjęciu plakat konkursu
Rozmaitości

Fotograficzna Bombonierka

  •  Dom Kultury w Hałcnowie
    ul. s. M. Szewczyk 1
  • Wstęp wolny

Dom Kultury w Hałcnowie organizuje konkurs fotograficzny on-line, którego tematem jest Miłość w kadrze zatrzymana. Na zgłoszenia czeka do 28 maja 2021 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 czerwca o godz. 17.00 na żywo i on-line.

- Temat I edycji Fotograficznej Bombonierki to najpiękniejsze z uczuć – miłość. Sięgamy do bombonierki i częstujemy się czekoladką z napisem Miłość w kadrze zatrzymana. Spróbuj uchwycić w fotografii to, co kochasz - dzięki czemu czujesz się radośnie i szczęśliwie – ludzi, zwierzęta, przyrodę, pasje, zainteresowania, zabawę, rodzinę, przyjaciół, itp. Twoje spojrzenie na świat i miłość, być może, odkrywając coś, czego na co dzień nie dostrzegłeś w sobie, najbliższych, przyrodzie czy swoim otoczeniu. Interpretacja tematu zależy tylko od wyobraźni – zachęca DK.

Aby wziąć udział w konkursie do 28 maja 2021 r. do godz. 23.59 należy przesłać pracę konkursową oraz kartę zgłoszeniową za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres halcnow@mdk.bielsko.pl z dopiskiem Fotograficzna bombonierka bezpośrednio w załączniku lub przez serwis www.wetransfer.com.

Profil Facebook: www.facebook.com/DomKulturyHalcnow/

Regulamin i karta zgłoszenia: mdk.bielsko.pl/dkhalcnow/wydarzenie/i-konkurs-fotograficzna-bombonierka

organizator
Dom Kultury w Hałcnowie
ul. s. M. Szewczyk 1, Bielsko-Biała
tel. 338162328 strona internetowa: https://www.facebook.com/pg/DomKulturyHalcnow/posts/


Wydarzenia    

poniedziałek

7

czerwca

17:00


ogłoszenie wyników konkursu

Skontaktuj się

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała