fot. z archiwum Fermentów
Teatr

Festiwal Kabaretowy Fermenty

  •  Dom Kultury w Starym Bielsku
    ul. Sobieskiego 307A (budynek OSP Stare Bielsko)
  •  Wstęp: wg cennika

FERMENTOWY BENEFIS – 20 LAT NA SCENIE
25 września o  godz. 19.00 w Domu Kultury w Starym Bielsku
Podczas benefisu prezentowane będą zdjęcia, nagrania, anegdoty i wspomnienia z XX. edycji Festiwalu Kabaretowego FERMENTY w wykonaniu Grupy Twórczej Ferment. Goście wieczoru Szymon Łątkowski Show (laureat ubiegłorocznego konkursu kabaretowego Fermenty 2019) i kandydat na prezydenta Antoni Gorgoń Grucha. Nie zabraknie też innych gości związanych z Festiwalem, którzy zasiądą na żółtej sofie i podzielą się swoimi wspomnieniami zawiązanymi z imprezą.
Impreza otwarta, z uwagi na konieczność zachowania wszystkich wymogów sanitarnych, liczba miejsc ograniczona. Wejście możliwe, po wcześniejszym kontakcie z Domem Kultury w Starym Bielsku.

XX FESTIWAL KABARETOWY FERMENTY – ON-LINE
26 września o godz. 18.00 w Klubie Klimat w Galerii SFERA
Podczas XX edycji Fermentowego SHOW gospodarzem sceny będzie Kabaret Czesuaf, a pozostałymi gośćmi: Szymon Łątkowski Show, kandydat na prezydenta Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof i Kabaret A JAK! Całość oprawiona smaczkami wspomnień i anegdot komentowanych z Festiwalowej ŻÓŁTEJ SOFY przez zaprzyjaźnionych z festiwalem artystów, jurorów oraz organizatorów FERMENTÓW.

Z uwagi na konieczność zachowania wymogów sanitarnych i związane z tym ograniczenia w ilości dostępnych miejsc na widowni tegoroczna edycja odbywać się będzie poprzez równoczesną emisję wydarzenia on-line. Linki dostępne będą na naszej stronie internetowej www.fermenty.pl oraz w mediach społecznościowych.
Na imprezę istnieje możliwość zakupu biletów w cenie 40 zł (liczba miejsc ograniczona) tylko poprzez wcześniejszą rezerwację mailową na biuro@fermenty.pl (szczegóły dotyczące zakupu biletów zostaną przekazane w zwrotnym mailu).
Zakup biletu na wydarzenie równoznaczny będzie z zapoznaniem się z Regulaminem organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz wyrażeniem zgody na złożenie stosownego Oświadczenia o aktualnym stanie zdrowia i zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

org Grupa Twórcza Ferment oraz Dom Kultury w Starym Bielsku, Dom Kultury w Starym Bielsku, starebielsko@mdk.bielsko.pl www.mdk.bielsko.pl/dkstarebielsko www.facebook.com/domkulturystarebielsko/  

organizator
Dom Kultury w Starym Bielsku
ul. Sobieskiego 307A (budynek OSP Stare Bielsko), Bielsko-Biała
tel. 602529103 strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturystarebielsko/


Wydarzenia    

piątek

25

września

19:00


benefis

Skontaktuj się

sobota

26

września

18:00


impreza biletowana w Klubie Klimat

Kup bilet online!

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała