Ferie w Miejskim Domu Kultury Plakat zapowiadający Ferie w Miejskim Domu Kultury
Rozmaitości

Ferie w Miejskim Domu Kultury

  •  Miejski Dom Kultury
    ul. 1 Maja 12
  •  Wstęp: on-line

Na czas ferii Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej przygotował ofertę zajęć on-line dla dzieci i młodzieży. W programie są zajęcia plastyczne, rękodzielnicze, muzyczne, ruchowe i taneczne.

Oferta feryjna Miejskiego Domu Kultury jest w tym roku inna niż w poprzednich latach ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Organizatorzy mają nadzieję, że zróżnicowane zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży - prowadzone w formule on-line przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską - zyskają zainteresowanie młodych ludzi. Warsztaty ruszają w najbliższy czwartek, 7 stycznia, transmitowane będą za pośrednictwem Facebooka poszczególnych domów kultury oraz na głównym profilu facebookowym MDK https://www.facebook.com/mdkbielsko

W zajęciach można uczestniczyć, dołączając w czasie rzeczywistym. Szczegółowy program jest dostępny pod linkiem: http://www.mdk.bielsko.pl/mdk/wydarzenie/ferie-z-mdk-warsztaty-artystyczne-on-line
Przygotowano go, grupując zajęcia odbywające się poszczególnych domach kultury MDK. Warto zwrócić uwagę na datę i godzinę rozpoczęcia konkretnych warsztatów, żeby właśnie w momencie ich rozpoczęcia wejść na profil wybranej placówki. Można będzie również później, w dogodnym dla siebie czasie, powrócić do interesujących nas materiałów opublikowanych na FB.

Bogaty program obejmuje m.in. szereg zajęć plastycznych i rękodzielniczych, muzycznych, ruchowych i tanecznych. Warsztaty zakończą się – w cyklu premierowym – 15 stycznia 2021 r. Organizatorzy zapraszają uczestników zajęć stałych, którzy ze względu na obostrzenia nie mogą spotykać się bezpośrednio w domach kultury, oraz wszystkich, którzy pragną miło i pożytecznie, w sposób urozmaicony, spędzić czas ferii.

organizator
Miejski Dom Kultury
ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125692 strona internetowa: http://mdk.bielsko.pl/

https://www.facebook.com/mdkbielsko/
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała