Familijne gotowanie
Rozmaitości

Familijne gotowanie

  •  Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
    ul. Żywiecka 302
  •  Wstęp: on-line

Rodzinny konkurs kulinarny, na zgłoszenia, czyli ulubione rodzinne potrawy wraz z przepisem i zdjęciem/zdjęciami lub filmiki. DK czeka do 21 czerwca, ogłoszenie wyników 23 czerwca.

Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich pragnie zaprosić WSZYSTKICH do udziału w internetowym konkursie rodzinnym Familijne gotowanie.
- Pragniemy promować twórcze formy aktywności w gronie rodzinnym. Wspólna zabawa i aktywizacja każdego jej członka to sposób na wzmacnianie rodzinnych więzi. Zapraszamy zatem do wspólnej kulinarnej zabawy. Wydarzenie polega na zaprezentowaniu ulubionego dania lub przekąski waszej rodziny. Potrzebujemy przepis oraz zdjęcie potrawy, procesu przygotowywania, możecie również pokazać osoby zaangażowane w gotowanie, można również nakręcić filmik - pozostawiamy to waszej wyobraźni - zaprasza DK.

Zgłoszenia do 21 czerwca br. Fotkę/filmik oraz przepis nalezy wysłać  mailem na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl
Zwycięzców jury wyłoni 23 czerwca br., czyli w Dzień Ojca!

Nagrodą główną w konkursie Familijne gotowanie jest pełna konsultacja dietetyczna dla zwycięzcy i członka jego rodziny (wizyta pierwsza z wywiadem żywieniowym oraz następująca po niej konsultacja z opracowanym jadłospisem dopasowanym do potrzeb danych osób). A wszystko to dzięki partnerowi i sponsorowi konkursu - Poradni Dietetycznej Agnieszki Ziober.

Należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich e-maila musi wysłać rodzic/opiekun prawny. Celem wzięcia udziału w konkursie on-line DK prosi o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia: Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w akcji #mojarodzina - internetowy konkurs kulinarny Familijne gotowanie. Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo
 

organizator
Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457 strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała