Gregg Segal, Archeologia natychmiastowa FAF w Sferze I Gregg Segal, Archeologia natychmiastowa
Galerie

FAF w Sferze I

  •  Galeria Sfera
    ul. Mostowa 5,
  • Wstęp wolny

9. Foto Art Festival

W przestrzeni Galerii SFERA będą miały miejsce trzy wystawy fotograficzne, ukazujące codzienność z różnych perspektyw: Arkadiusza Goli, Gregga Segala oraz Davida Tesinsky’ego. Przewidziano również  wystawę zewnętrzną na brzegu rzeki Białej.

– W naszej galerii odwiedzający będą mogli podziwiać fotografię dokumentalną, portretową, reportaże, pejzaże jak i fotografię eksperymentalną. Trójka znakomitych artystów podzieli się z odbiorcami swoim spojrzeniem na tematy dotyczące zmian społecznych, marnotrawstwa żywności, jak i ukaże satyryczny obraz rzeczywistości. Jesteśmy niezwykle dumni, że Galeria SFERA to miejsce pełne artystycznych inspiracji. Szczególnymi dla nas pracami są dzieła Gregga Segala. Jego cykl stawia ważne pytania dotyczące światowej gospodarki, codziennego odżywiania i zrównoważonego rozwoju. Kultura ekologiczna i edukacja w zakresie ponownego wykorzystania produktów są nam bliskie od lat, dlatego cieszymy się, że możemy zaprezentować prace tego artysty szerokiej publiczności w naszej przestrzeni – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

Reporterski zapis codzienności w obiektywie polskiego fotografa Arkadiusza Goli pod nazwą Tacy byliśmy,  codzienność czeska w krzywym zwierciadle Davida Tesinsky’ego na wystawie Życie jest dobre oraz prace amerykańskiego artysty Gregga Segala pt. Archeologia natychmiastowa. Kultura żywności i marnotrawstwa będzie można obejrzeć  na pierwszym piętrze Galerii I.
Na brzegu rzeki Białej obok Galerii SFERA odbędzie się wystawa zewnętrzna Ignacego Cembrzyńskiego Krótkie historie z człowiekiem w tle.

Wstęp na wszystkie wystawy jest bezpłatny.

organizator
Galeria Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035 strona internetowa: www.sfera.com.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała