Książnica Beskidzka, fot. Paweł Sowa Na zdjęciu Książnica Beskidzka
Książki

Ewa Woydyłło-Osiatyńska - spotkanie odwołane

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  •  Wstęp: zapisy

Spotkanie autorskie z Ewą Woydyłło-Osiatyńską, doktorem psychologii i terapeutką uzależnień.

Ewa Woydyłło-Osiatyńska ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studium dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Antioch University w Los Angeles, doktorat z psychologii zyskała w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Od 1987 związana z Ośrodkiem Terapii Uzależnień Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracuje w Fundacji im. Stefana Batorego, gdzie koordynuje Regionalny Program Przeciwdziałania Uzależnieniom. W latach 1990–2002 prowadziła wykłady i zajęcia ze studentami na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Uniwersytecie Łódzkim, Uniwersytecie Warszawskim, Akademii Pedagogicznej w Krakowie i Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Działa w Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom.
Spotkanie zorganizowane w ramach programu „Gotowi by zwyciężać. BIBLIOTEKA SENIOROM” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących  z Funduszu Promocji Kultury

obowiązują zapisy, tel. 33 82 282 21 wew. 223

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała