Ela Dębska, foto Michał Korta Na zdjęciu Ela Dębska
Muzyka

Ela Dębska

  •  Azyl
    ul. Wzgórze 8
  •  Wstęp: 20 zł

Koncert z cyklu muzykaZbliska

Ela Dębska – aktorka, kompozytorka a przede wszystkim niepowtarzalna polska piosenkarka. Ukończyła Szkołę Muzyczną II st. oraz Akademię Teatralną we Wrocławiu. Grała w wielu filmach, a także współtworzyła do nich muzykę. Współpracowała m.in. z  Janem Jakubem Kolskim, Januszem Kondratiukiem i Krzysztofem Zanussim. Występowała również w warszawskich teatrach. Jednak swoje miejsce odnalazła dopiero w muzyce. Gra koncerty, w których najważniejszym elementem stał się kontakt z publicznością. Przez wiele lat współpracowała z Maciejem Zembatym, śpiewając ballady Leonarda Cohena. Wspólnie nagrali kilka płyt i zagrali setki koncertów w całej Polsce. Gra regularnie w Polsce i zagranicą, ale niezależnie od tego w jakim języku śpiewa, wywołuje poruszenie a jej występom zawsze towarzyszy gorąca atmosfera. Śpiewa z powodzeniem zarówno covery, jak i własne utwory, ale zawsze w jej własnym oryginalnym stylu.
W 2012 r. ukazała się jej płyta koncertowa Kochałam cię dziś rano/I loved you in the morning, na którą składają się ballady Leonarda Cohena, Janis Joplin oraz autorskie utwory. W 2017 roku ukazał się jej kolejny krążek - Moje jutro - zawierający wyłącznie kompozycje autorskie.

Kameralna sala. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsca.
bilety: 20zł
rezerwacja biletów:
muzykazbliska@gmail.com, lub SMS: 502 946 717
lub przez wyślij wiadomość na profilu fb: muzyka z bliska
https://www.facebook.com/muzykazbliska/

Bilety można też kupić osobiście w Azylu

muzykaZbliska...
...czyli muzyczne spotkania  bez dystansu między muzykami a słuchaczami.
Jak w nazwie cyklu: scena i widownia zjednoczone. Bez spacji.
Po raz pierwszy koncerty w ramach cyklu muzykaZbliska odbywały się w Kolorowym Taborze. Teraz gospodarzem tych wyjątkowych spotkań jest Azyl, który znajduje się przy bielskim Rynku (ul. Wzgórze 8, gdzie kilka lat temu królował kultowy Bazyliszek).

organizator
Azyl
ul. Wzgórze 8, 43-300 Bielsko-Biała


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała