Od 11 marca 2020 do odwołania w Bielsku-Białej nie będą się odbywały zapowiedziane imprezy kulturalne -> [koronawirus.html]
 Dzień Kobiet: warsztaty w Golden SPA
Rozmaitości

Dzień Kobiet: warsztaty w Golden SPA

  •  Golden Spa
    ul. gen.Maczka 41/3 (Galeria Blu, I piętro)
  •  Bilety: 150 zł

Warsztaty Makijaż, Masaż i Pielęgnacja to zaproszenie na trening oparty na zdobywaniu wiedzy poprzez ćwiczenia praktyczne. Część teoretyczna jest ograniczona do minimum. Każda z uczestniczek będzie miała własne stanowisko i bezpośredni kontakt z prowadzącymi. Będzie ćwiczyła indywidualnie makijaż i masaż twarzy, a całe spotkanie dodatkowo będzie wzbogacone o zagadnienia związane z pielęgnacją, czyli rozmowę które produkty są naprawdę anti-aging i jakie kosmetyki stosować do swojej skóry.

Organizatorzy zapraszają panie, które nie posiadają wiedzy i doświadczenia z zakresu makijażu lub przeciwnie, te które doskonale orientują się w trendach ale chcą poznać i podszkolić się np. w makijażu typu glamour, biznesowym, czy dla kobiet dojrzałych. Warsztaty to także szansa na wyspecjalizowanie się w makijażu dziennym/wieczorowym lub w wybranych obszarach np. konturowanie, makijaż naturalny no make up czy smoky eye. Nie będzie jednego makijażu, każda z Pań będzie mogła wybrać sposób malowania się, który jej pasuje i najbardziej odpowiada.

wykonywany dobrze i regularnie potrafi odmłodzić skórę o kilka lat. Stosowany przez kobiety na całym świecie pozwala na wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie tzw. kurzych łapek, bruzd wargowo-nosowych, poprawienie owalu twarzy i ujędrnienie skóry. Na warsztatach zaprezentujemy i poprowadzimy każdą z Pań, krok po kroku – według instrukcji – tak aby miały wiedzę i umiejętności do wykonywania masażu w domu.

prowadzące:
Ola Sikorska – kosmetolog/Golden Spa
Anastazja Stekla – makijażystka/Anastazja Stekla Make Up & Lashes

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Ich liczba jest ograniczona. O obecności decyduje kolejność rezerwacji i wpłat. Warsztaty są płatne, 150 zł/os.

organizator
Golden Spa
ul. gen.Maczka 41/3 (Galeria Blu, I piętro), Bielsko-Biała
tel. 338105487
mail: spa@goldenspa.pl   strona internetowa: www.goldenspa.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała