Dziękujemy - akcja w ramach internetowych działach pod hasłem #nienudzimisie
Rozmaitości

Dziękujemy - akcja w ramach internetowych działach pod hasłem #nienudzimisie

  •  Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
    ul. Żywiecka 302
  •  Wstęp: akcja internetowa

Mikra, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich pragnie zaprosić wszystkich bez względu na wiek do udziału w akcji Dziękujemy w ramach internetowych działach pod hasłem #nienudzimisie.
- Z waszą pomocą chcemy wesprzeć tych, którzy w obecnej sytuacji są na pierwszej linii frontu - lekarzy, pielęgniarki, salowe, laborantów, policjantów, strażaków, wolontariuszy, ratowników medycznych, pracowników sklepów, farmaceutów, kurierów, i wielu, wielu innych. Podziękujmy wspólnie za ich pracę. Przygotujcie kartkę, laurkę, grafikę lub inną formę podziękowań i wyślijcie nam na adres mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl, a my przekażemy dalej drogą elektroniczną. Przyłączcie się do naszej akcji Dziękujemy, ponieważ tym gestem możemy robić tylko tyle, i aż tyle. Możecie swoje pracę podpisać lub może być ona anonimowa – zachęca Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich.

W przypadku osób niepełnoletnich e-mail musi zostać wysłany przez rodzica/opiekuna prawnego. Celem wzięcia udziału w akcji on-line, DK prosi o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia: Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Akcji Dziękujemy.

Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo

Wszystkie bieżące informacje znajdziecie na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Mikry:
www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak
www.facebook.com/domkulturymikuszowice
www.instagram.com/mikra_dom_kultury

organizator
Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457 strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała