Dr Misio, The Analogs Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Dr Misio, The Analogs

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 60, 45 zł

Czy piosenki śpiewane przez zespół jednego z najbardziej znanych i charakterystycznych aktorów współczesnego polskiego kina bardzo różnią się przekazem od piosenek napisanych przez ludzi wychowanych na blokowiskach i w suterenach brudnego miasta? Czy to jak widzą i opisują swoje otoczenie, uczucia i doświadczenia to dwa różne, zupełnie inne światy? Zapraszamy na koncert dwóch wyjątkowych zespołów które zabiorą publiczność w niebezpieczna i fasynującą podróż...

Dr Misio to zespół pod wodzą Arka Jakubika - jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. Wesele, Dom zły, Drogówka, Kler oraz z doskonałej roli w serialu Król. Kapela gra ostrego rock'n'rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy i świetne teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, to znak rozpoznawczy całego projektu. Ich twórczość stanowi Interesującą propozycję, nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy poszukują w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, są otwarci na oryginalną na formę, a przy tym nie stronią od wspólnej, wręcz rytualnej zabawy. Dr MISIO ma na swoim koncie cztery płyty: Młodzi, Pogo (której producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff), Zmartwychwstaniemy oraz najnowszy, świecący triumfy album Strach XXI Wieku. Najbardziej rozpoznawalnymi utworami zespołu są, m.in. Pogo, Mentolowe papierosy, Dziewczyny, Młodzi, Hipster i Pismo, do którego kontrowersyjny, ale bardzo dobrze oceniany teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.
facebook:
www.facebook.com/drmisio

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki, takie jak Pieśń Aniołów, Era Techno, Dzieciaki Atakujące Policję zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2021 roku świętowali swoje 25-lecie swojej działalności a koncert, który zagrają będzie się składał z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszego albumu CHWDP.

www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)
www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu)
oraz na FB:
www.facebook.com/TheAnalogs/
www.facebook.com/projektpudlo/

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała