Dmuchawce, latawce, wiatr Na zdjęciu plakat konkursu
Rozmaitości

Dmuchawce, latawce, wiatr

  •  Dom Kultury w Starym Bielsku
    ul. Sobieskiego 307A (budynek OSP Stare Bielsko)
  • Wstęp wolny

Dom Kultury w Starym Bielsku zaprasza do wzięcia udziału w konkursie konstruktorsko-plastycznym.

- Zachęcamy do udziału całe rodziny, razem zróbcie najpiękniejszy, zdolny do lotu latawiec. Należy nadesłać 3 zdjęcia latawca, w tym jedno z etapu jego powstawania, na adres mailowy Domu Kultury w Starym Bielsku starebielsko@mdk.bielsko.pl. Na prace czekamy do 8 czerwca 2021 r. Ważnee, bo to daje możliwość publikowania zdjęć/prac w treści maila należy dołączyć klauzulę: Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie Dmuchawce, Latawce, wiatr - zachęca DK.

Nagrodą jest przelot helikopterem/śmigłowcem nad miastem Bielsko-Biała i okolicznymi górami. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 13 czerwca 2021 r. na facebooku Domu Kultury w Starym Bielsku Dom Kultury Stare Bielsko | Facebook oraz na Wzgórzu Trzy Lipki w Starym Bielsku, gdzie wypuszczone zostaną wszystkie zgłoszone do konkursu latawce (przewidziane są również dodatkowe upominki i atrakcje na świeżym powietrzu).

Regulamin konkursu Latawce, dmuchawce, wiatr... dostępny jest na FB. Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie Miejski Dom Kultury (bielsko.pl)

organizator
Dom Kultury w Starym Bielsku
ul. Sobieskiego 307A (budynek OSP Stare Bielsko), Bielsko-Biała
tel. 602529103 strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturystarebielsko/


Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała