Deviance, Tassack, Black Light Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Deviance, Tassack, Black Light

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 30 zł

Tassack (thrash metal, Poland - Budzyń):
www.youtube.com/channel/UCp1ltrGlUqdAbcH9JgnrYgQ
Zwariowani thrashowcy reprezentujący oldschool, którzy właśnie promują swoje drugie wydawnictwo nazwane Hieny Cmentarne, z ostatnim singlem Atak Skorpiona. Dobra zabawa i THRASH gwarantowane!!!

Black Light (thrash/death, Slovakia - Košice):
linktr.ee/blacklightthrash
Jedni z czołowych reprezentantów nowej fali thrash metalu prosto ze Słowacji, Black Light - założone w 2014 roku - jest obecnie jednym z najbardziej produktywnych młodych słowackich zespołów. Z dwoma LP i jedną EP kapela pokazuje ulepszenia na każdych frontach i wskazuje na wielki potencjał od samego początku. Czteroosobowy zespół miksuje old school thrash z death metalem wg własnej produkcji by stworzyć ich unikatowy oldschoolowy sound.

Deviance (thrash metal, Czech Republic - Brno):
linktr.ee/deviancemusic
Zespół gustuje w thrashowym heavy metalu od 2016 roku. Na lokalnym podwórku są znani z nieortodoksyjnego podejścia do thrashu inspirowanego klasykami, które stworzyły ten gatunek ale także nowymi wojownikami tego nurtu. Po debiucie albumu Freeze, Obey i zmianie w line'upie nowa formacja jest jeszcze bardziej podekscytowana niż kiedykolwiek wcześniej by skopać Ci twarz nowym materiałem!

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała