Chemia, Waitin'For Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Chemia, Waitin'For

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 70-50 zł

Zespół Chemia przybywa! Zaprezentuje zarówno materiał z najnowszej płyty oraz swoje najlepsze kawałki z poprzednich albumów. Szykuj się na porządny rockowy koncert. PS. Pojawią się też numery z The Voice of Poland.

Chemia
Czasami brzmią jak ścieżka dźwiękowa do podróży po spalonej od słońca amerykańskiej drogi przez pustkowie, czasem uderzają w spokojniejsze, balladowo-akustyczne tony. Bez problemu jednak zawsze rozpoznacie zespół Chemia po tym, że grają przebojowego rocka z wpływami grunge'a i wyrazistym wokalem Łukasza Drapały, finalisty 13. edycji programu The Voice of Poland, energicznymi partiami gitarowymi Wojciecha Balczuna i perkusją Adama Krama. Skład dopełniają Maciek Papalski (gitara) oraz Artur Radkiewicz (bas), a cała piątka na żywo jest nie do poskromienia, o czym będziecie mogli przekonać się już w maju w ramach ogólnopolskiej trasy, na której usłyszcie kawałki z najnowszej, zeszłorocznej płyty zespołu, Something to Believe In (nagranej w Londynie razem z Andym Taylorem z Duran Duran), klasycznych już kompozycji z poprzednich albumów Chemii oraz piosenki z programu The Voice of Poland?.
youtu.be/2VAjL5yD6tQ
chemiasound.com
www.facebook.com/chemiasound/
www.instagram.com/chemiasound/

Waitin'For - rockowy zespółwywodzący się z różnych nurtów muzycznych: od projektów punk rockowych i hard core'owych, poprzez składy rockowo-bluesowe do obecnych klimatów grunge rockowych. Mocny mix? To słychać.
- Graliśmy w różnych squadach u boku artystów takich, jak: Marek Piekarczyk, Paweł Ścierański, Jan Fender, Adam Coolish, Biały, Dziki i wielu innych wykonawców solidnej muzyki rockowej, bluesowej oraz polskiej sceny rap. Ostatnim naszym wspólnym projektem był Hendons, znany fanom rockowej sceny niezależnej. Koncerty Waitin'For wypełnione są autorskimi utworami zespołu oraz - bywa - wielkimi
hitami grunge w - niekiedy - nieoczywistych, niebanalnych wersjach Waitin'For. Jak to brzmi? Równie dobrze można by zapytać jak brzmi rock? - pisze o soboe zespół.

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała