Książka wspiera bohatera Na zdjęciu kiermasz Książka wspiera bohatera
Książki

Książka wspiera bohatera

  •  Sfera
    ul. Mostowa 5,
  • Wstęp wolny

Charytatywny Kiermasz Książek w Galerii Sfera 3 oraz 4 września - specjalna dwudniowa edycja charytatywnego kiermaszu Książka wspiera bohatera. To cykliczna akcja organizowana wraz z Fundacją Ekologiczną Arka. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany lokalnym placówkom pomagającym dzieciom w trudnej sytuacji.

- Początek roku szkolnego to znakomity czas na zaopatrzenie się w nowe lektury, które pomogą nam poznać nowe fascynujące historie i zanurzyć się w świecie bohaterów. Serdecznie zapraszamy na specjalną 2 dniową edycję, aby każdy miał czas na zakup i pomoc potrzebującym. Zachęcamy wszystkich chętnych, aby już dziś przynieśli niepotrzebne, zalegające książki do Punktu Informacyjnego Galerii, działającego w godzinach od 11:00 do 19:00. Przejdą one kwarantannę, a następnie zostaną wystawione na kiermaszu – mówi marketing manager Galerii Sfera Dagmara Gąsiorek.

Dochód ze sprzedaży książek trafi do domów dziecka oraz świetlic środowiskowych z Bielska-Białej i okolic. Wydarzenie odbędzie się w Foyer Galerii II i zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Na kiermaszu znajdą się lektury, z przeróżnych gatunków. Baśń, reportaż, powieść sensacyjna lub thriller? W Galerii Sferana pewno każdy znajdzie coś dla siebie zarówno do nauki, jak i na zbliżające się coraz dłuższe wieczory.

Książka wspiera bohatera to akcja, z której niezmiennie jesteśmy dumni. To wielki przywilej móc pomóc najmłodszym podopiecznym z lokalnych ośrodków, a przy tym nadać drugie życie zalegającym książką na domowych półkach. Nasza wspólna inicjatywa pokazuje, że warto dzielić się dobrem i przyczyniać się przy okazji do promocji czytelnictwa - mówi prezes Fundacji Ekologicznej Arka Wojciech Owczarz.

organizator
Arka Fundacja Ekologiczna
ul. Kosmiczna 15 b, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338194653, 609333504
mail: fundacjaarka@fundacjaarka.pl   strona internetowa: fundacjaarka.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała