Bogusław Morka i jego goście: Vivo amore Na zdjęciu Bogusław Morka
Muzyka

Bogusław Morka i jego goście: Vivo amore

  •  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    ul. Słowackiego 27
  •  Wstęp: 120, 60 zł

Gwiazda scen operowych, tenor Bogusław Morka zaprasza 29 września o godz. 18.00 na galę koncertową Vivo amore. Obok znakomitego tenora wystąpią sopranistki - Edyta Piasecka I Renata Johnson-Wojtowicz, tenora Sławomir Naborczyk, pieśniarz estradowy Daniel Cebula-Orynicz oraz Orkiestra Kameralna Alla Polacca. Artyści odbędą podróż do rozśpiewanego i magicznego świata muzyki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze przeboje muzyki operetkowej, musicalowej, filmowej i estradowej, pieśni włoskie, hiszpańskie oraz muzyczne niespodzianki.

Bogusława Morka - solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, obdarzony pięknym, aksamitnym głosem śpiewający w najlepszej tradycji włoskiego bel canto. Przystojny, o urodzie amanta filmowego wzbudza entuzjazm u widzów i słuchaczy całego świata. Śpiewał z takimi gwiazdami, jak: Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Hasmik Papian, Jose Cura, Bernard Ładysz, Zdzisława Donat i wieloma innymi znakomitościami świata opery i estrady. Zdobywca wielu złotych i platynowych płyt wydanych z polskim Radiem Jedynką.

Renata Johnson-Wojtowicz to znakomita sopranistka, wschodzącą gwiazdę scen polskich i świata. Artystka obdarzona nie tylko urodą ale i piękną barwą głosu. Współpracuje z operami w Polsce i za granicą. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród m.in. Złotej Maski w kategorii spektakl roku.

Edyta Piasecka – młoda, ale już  z dużymi osiągnięciami scenicznymi sopranistka, współpracująca z Operą Narodową w Warszawie, gdzie wykonuje tytułowe partie operowe, zachwycając melomanów tej sztuki.

Tenor Sławomir Naborczyk, to jeden z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia, zwycięzca kilkunastu konkursów międzynarodowych. Artysta współpracuje z Operą Narodową w Warszawie i Operą Krakowską, gdzie śpiewa czołowe partie tenorowe wzbudzając zachwyt i ogromny aplauz publiczności.
Będą państwo mogli podziwiać również znakomitego pieśniarza estradowego Daniela Cebulę-Orynicza, który swoimi interpretacjami takich utworów jak: Sway, Quando-quando, czy New York wprowadzi państwa w nastrój romantycznego świata muzyki.
 

organizator
Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
ul. Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338281645, 338281655, 512265535
mail: bck@bck.bielsko.pl   strona internetowa: www.bck.bielsko.pl

bilety, rezerwacje: tel. 338281645 i 338281655, od 1 grudnia 2020 roku kasa w pokoju nr 12, całodobowo bilety można kupować na stronie internetowej: www.bck.bielsko.pl
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała