BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy
Rozmaitości

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy

  •  ZIAD Bielsko-Biała SA
    al. Armii Krajowej 220,
  •  Wstęp: wg cennika

Gwiazdy kolarstwa i dziennikarstwa sportowego, zawodniczki i zawodnicy, rowerowi blogerzy, a także prezydent Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski będą gośćmi specjalnymi BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, które odbędzie się 24-26 września na terenie ZIAD S.A. Wydarzenie będzie miało przede wszystkim charakter rowerowych testów, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych modeli i akcesoriów.

24 września BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniach 25 i 26 września otworzy swoje podwoje dla szerokiego grona fanów. Organizator – Arkadiusz Walus, jest przekonany, że ta nowa formuła, sprawdzona już przy organizacji SNOW EXPO na śniegu, przyjmie się znakomicie w Beskidach

- Ania Sadowska, Przemysław Niemiec, Ala ma Koła, Irek Bieleninik, Valerjan Romanovski, Dominik Omiotek, Dariusz Drejgier, Remek Siudziński nie unikną żadnej odpowiedzi na najtrudniejsze, rowerowe pytania zadawane przez znanych komentatorów Eurosportu – Adama Probosza i Mariusza Czykiera. Od nich dowiecie się wszystkiego, co was interesuje, począwszy od kolarstwa górskiego, poprzez szosowe i torowe, aż do ekstremalnego. Porozmawiamy także o bezpieczeństwie rowerzystów na drodze, pod hasłem Share the road, akcji zainspirowanej przez markę Ford. Ponadto, tacy producenci jak Bafang Electric, Focus, Fantic, Specialized, czy Trekpojawią się na terenach ZIAD, pod Szyndzielnią z flotami testowymi modeli 2021.  Nie zabraknie również dystrybutorów markowych akcesoriów dla rowerzystów. Zapowiada się więc wspaniała impreza, która odbędzie się w naturalnych warunkach i na doskonałych trasach MTB i DH Szyndzielni oraz beskidzkich szos. Pawilon wystawienniczy, spotkania ze sportowcami i specjalistami oraz miasteczko testowe zlokalizowane będzie tuż obok hotelu Dębowiec. Miejscu znanym chociażby z mety tegorocznego Tour de Pologne – zapowiada organizator Arkadiusz  Walus.

26 września dodatkową atrakcją będzie możliwość pojechania na ustawki MTB i szosowe z Anią Sadowską, Ala ma koła, Przemkiem Niemcem, Irkiem Bieleninkiem, Mariuszem Czykierem, czy Dariuszem Drejgierem. Równolegle odbędzie się event pod nazwą Bike Beskidy, na którym nie zabraknie szkoleń Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, szkoleń serwisowania roweru oraz atrakcji dla dzieci, dobrej muzyki i food tracków.

Bike Beskidy to impreza rowerowa odbywająca się 26 września w godzinach 10.00-18.00 organizowana przez Polish Adventure, Bielsko-Biała i Annę Kowalczyk. Na te imprezę wstęp jest wolny.

organizator
ZIAD Bielsko-Biała SA
al. Armii Krajowej 220,
tel. 338138215 strona internetowa: www.ziad.bielsko.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała