Bielskie Centrum Kultury: działalność koncertowa zawieszona - #trzymajbilet #wspierajkulturę
Muzyka

Bielskie Centrum Kultury: działalność koncertowa zawieszona - #trzymajbilet #wspierajkulturę

  •  Bielskie Centrum Kultury
    ul. Słowackiego 27
  •  Wstęp: on-line

Zgodnie z decyzją władz miasta działalność koncertowa Bielskiego Centrum Kultury zostaje zawieszona z powodu zagrożenia koronawirusem. BCK prowadzi rozmowy z organizatorami imprez oraz menadżerami artystów dotyczące przesunięcia wydarzeń  na inny termin.

W przypadku przeniesienia imprezy na inny termin bilety zachowają ważność, w przypadku odwołania imprezy następuje zwrot środków za bilety. Szczegółowych informacji udziela Dział Organizacji Imprez – 33/8281655 i 33/8281545.

- O kolejnych decyzjach będziemy Państwa informować na stronie i facebooku BCK oraz za pośrednictwem mediów. Prosimy o zrozumienie i przepraszamy za zaistniałą, niezależną od nas sytuację. Imprezy zaplanowane na najbliższy czas oznaczymy jedną z trzech informacji – ODWOŁANA, PRZENIESIONA, ZAWIESZONA – informuje Bielskie Centrum Kultury.

O niezwracanie zakupionych biletów na imprezy organizowane przez Bielskie Centrum Kultury zaapelował dyrektor tej instytucji Jerzy Pieszka.

Szanowni Państwo Bielskie Centrum Kultury od ponad 30 lat organizuje wydarzenia artystyczne na najwyższym poziomie. Nigdy dotychczas nie dotknęła nas sytuacja podobna do tej obecnej. Kilka marcowych i kwietniowych imprez musieliśmy odwołać. Dla większości koncertów i spektakli, w porozumieniu z artystami udało się znaleźć nowe terminy.

Niestety, z powodu zamknięcia granic zmuszeni byliśmy odwołać tegoroczny Festiwal Sacrum in musica. Nie było możliwości przesunięcia go, na dający się przewidzieć termin. Na naszej stronie internetowej i fanpage'u będziemy informować o wszelkich zmianach i przesunięciach. Zwracamy pieniądze za bilety na imprezy odwołane. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu, w każdej chwili można wystąpić o zwrot pieniędzy. Wszelkie informacje i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie. Wierzymy jednak, że wkrótce, po wygaśnięciu epidemii, nasza działalność zostanie wznowiona. Apelujemy o solidarność i wsparcie - z nami, z artystami, z kulturą.

Prosimy, nie zwracajcie Państwo biletów, dając tym samym wyraz optymizmu i nadziei. Jeżeli sytuacja pozwala, kupcie bilet na letnie, jesienne lub przyszłoroczne koncerty.

Życzymy dużo zdrowia. Na razie zostańmy w domu, aby wkrótce wrócić do sal koncertowych, słuchając muzyki, która - jak mówił Jimmy Page z Led Zeppelin - jest najlepszym sposobem do poruszenia serc ludzi na całym świecie.
#trzymajbilet #wspierajkulturę

http://www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/wspieraj-kulture-trzymajbilet

organizator
Bielskie Centrum Kultury
ul. Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338281645, 33828165, 512265535
mail: bck@bck.bielsko.pl   strona internetowa: www.bck.bielsko.pl

bilety, rezerwacje: tel. 338281645 i 338281655, kasa czynna obecnie od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-14.00 w pokoju nr 12, całodobowo bilety można kupować na stronie internetowej: www.bck.bielsko.pl
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała