Bielska Scena Stand-Up: Mała galunia Na zdjęciu plakat imperzy
Teatr

Bielska Scena Stand-Up: Mała galunia

  •  Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja
    Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 12,
  •  Wstęp: 60, 50 zł

Wystąpią - Maciej Adamczyk, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz i Damian Skóra.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - rudobrody, przeniesiony w czasie, krasnal z Warmii, co z Twojego ogrodu rzodkiew kradł nocy ciepłej, październikowej. Miłośnik tatuaży ręką szturchanych. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Zdobył nagrodę na najlepszym festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął kiedyś III miejsce w konkursie - Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu. I tego wieczoru też go powie. Zdobył ostatnio wymarzoną Złotą Szpilkę - Grand Prix 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. 

Damian Skóra - to osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego ostatni program Ma Pan rację, przepraszam cieszy się bardzo dobrymi recenzjami i jest dostępny pod tym adresem: https://youtu.be/o7UmATVvClk - oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon co te kobitki mają w tych torebkach. 

Maciek Adamczyk - ważny element tej układanki. Wymyśla i opowiada żarty by móc od kwietnia do września siedzieć na działce. Gotuje, głównie z tego co mu wyrośnie w warzywniaku. Prowadzi audycje radiowe, najchętniej gotując na działce. Nic nie wygrał. W niczym nie brał udziału (to jest kłamstwo, ale nie będziemy za bardzo się z niego tłumaczyć). Ot tak se żyje, o. 
I opowiada o tym na przykład tak: https://www.youtube.com/watch?v=b4lUFwl3pyc

 

bilety: 60 i 50 zł dostępne tylko on-line na portalu www.kupbilecik.pl

gospodarz wieczoru: Piotr Skucha

szczegóły: https://www.facebook.com/BiSS.info

organizator
Bielska Scena Stand-Up
, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: https://www.facebook.com/BiSS.info


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała