Beskidy w kadrze zatrzymane Na zdjęciu plakat konkursu
Książki

Beskidy w kadrze zatrzymane

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Wystawa pokonkursowa

Jubileuszowa XX edycja konkursu fotograficznego Beskidy w kadrze zatrzymane. W tym roku tematyczne kategorie zdjęć to: wspomnienie oraz flora i fauna. Zdjęcia na konkurs można składać do 3 września br. Zdjęcia powinny być wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Konkurs miał charakter otwarty i był dostępny dla wszystkich fotografujących amatorsko. 
Prace konkursowe należało składać do 3 września br. w Biurze Oddziału PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem Konkurs fotograficzny lub wysłać pocztą. Szczegóły konkursu zw regulaminie zamieszczonym na stronie: BESKIDZKIE KOŁO PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH - Plan zajęć 2019 (przewodnicy.beskidy.pl)

Organizatorami konkursu są: Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych PTTK im. Stefana Czerneleckiego w Bielsku-Białej. Patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Bielska-Białej oraz Starosta Bielski.

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała