Baxaxaxa, Medico Peste, Ragehammer, Devilpriest, Upon the Altar Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Baxaxaxa, Medico Peste, Ragehammer, Devilpriest, Upon the Altar

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 110, 95 zł

Bestial Laceration powraca po pięcioletniej przerwie! Kolejna, piąta już edycja odbędzie się 28 października w Bielsku-Białej w RudeBoy Club. Gwiazdą tego upiornego wieczoru będą kultowi niemieccy weterani z Baxaxaxa! Wspierać ich będą polskie zasłużone załogi: Medico Peste, Ragehammer, Devilpriest oraz Upon The Altar!

Baxaxaxa - legendarni twórcy świetnie przyjętego albumu Catacomb Cult wydanego w 2021 r. po raz pierwszy zaprezentują się na polskiej ziemi. Niech zadrżą cmentarze, niech kości poruszą się znów, albowiem Śmierć nadciąga! Po grobach się niesie, iż nowy album jest w drodze! Sepulchral winds return!

Medico Peste - zasłużona już krakowska bestia, założona ponad dekadę temu, która do tej pory wypuściła dwa świetne albumy, epkę i demo. Totalne szaleństwo i choroba zawarta w dźwiękach, tekstach i nade wszystko wokalach porwie was w opętańczy taniec!

Ragehammer - kolejna załoga weteranów pośród naszych gości, która wypluła pełne jadu i wściekłości dwa albumy, demo i split. Na żywo jeńców nie biorą, tak też będzie i tym razem!

Devilpriest - młoda, ale zasłużona w podziemiu załoga. Wydany w minionym roku album - In Repugnant Adoration - zbiera wspaniałe recenzje, i z pewnością trupów przybędzie na tym pochodzie Śmierci!

Upon the Altar - kolejna młoda stażem, lecz składająca się z weteranów sceny bestia. Duszny i bezlitosny death metal z ich szeroko chwalonego debiutu jeńców nie bierze, a i kolejne psalmy śmierci będą wyśpiewywane w ten przeklętą noc.

Bilety: 95złw przedsprzedaży i 110zł w dniu koncertu

https://www.facebook.com/events/513705920913807/

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała