Karina Czernek, Autoportret, 2014, technika własna, akryl, tkanina Na zdjęciu jedna z prac
Galerie

Spotkania przy Kolekcji: Karina Czernek

  •  Galeria Bielska BWA - Willa Sixta
    ul. Adama Mickiewicza 24,
  • Wstęp wolny

Kolejna rozmowa z cyklu Spotkania przy Kolekcji. Uczestnicy spotkań to autorki i autorzy prac prezentowanych na wystawie Dla Johanne i Anny – prac wybranych z bogatej Kolekcji Sztuki Galerii Bielskiej BWA.

Karina Czernek, autorka pokazywanego na wystawie Autoportretu, opowie o swojej twórczości. Spotkanie poprowadzi Agata Smalcerz, kuratorka wystawy.
Karina Czernek – artystka tworząca w autorskich technikach z pogranicza malarstwa i tkaniny. Laureatka nagród, stypendystka Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki. Wielokrotnie prezentowała twórczość na wystawach indywidualnych i zbiorowych. W swoich pracach porusza tematykę kobiecości.
 

organizator
Galeria Bielska BWA
ul. 3 Maja 11, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125861, 338124119
mail: info@galeriabielska.pl   strona internetowa: www.galeriabielska.pl

galeria czynna od wtorku do niedzieli w godz. od 10.00 do 18.00,
bilet wstępu normalny 8 zł, ulgowy 4 zł, grupowy 2 zł (min. 10 osób), w niedziele i święta wstęp za złotówkę, w środy wstęp bezpłatny

Uwaga! W Galerii Bielskiej BWA obowiązują zasady i obostrzenia związane z bezpieczeństwem sanitarnym w czerwonej strefie, ogłoszone przez Ministerstwo Zdrowia. Możliwe jest zwiedzania wystaw w małych grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (maseczki, dystans, dezynfekcja rąk).
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała