Another Pink Floyd, gościnnie Marek Raduli Na zdjęciu muzycy projektu Another Pink Floyd
Muzyka

Another Pink Floyd, gościnnie Marek Raduli

  •  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    ul. Słowackiego 27
  •  Wstęp: 100, 90 i 80 zł

Największe przeboje Pink Floyd na żywo w BCK – dwukrotnie wystąpią Another Pink Floyd i Marek Raduli.

W Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej dwukrotnie - 20 i 21 marca o godz. 19.00 - wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Na bielski koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another Pink Floyd gościnnie wystąpi Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce grający w takich zespołach, jak: Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda a obecnie Laboratorium, tym razem w repertuarze Pink Floyd. Koncert inspirowany trasą P.U.L.S.E. z 1994 roku. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji - przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd, którego nie można zaznać, słuchając jedynie płyt.

Pierwszy koncert wyprzedał się niemal błyskawicznie, dlatego artyści zdecydowali się dać w Bielsku-Białej kolejny występ.

P.U.L.S.E. - to była jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat 90. Podczas koncertu w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej zespół Another Pink Floyd postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości, na jakie pozwala miejsce występu. Pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy, takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą, która pojawiła się na trasie P.U.L.S.E.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: Shine On You Crazy Diamond, Sorrow, What Do You Want From Me czy High Hopes i Wish You Were Here, a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

Ponad dwugodzinny koncert to atrakcja nie tylko dla fanów Pink Floydów, ale także dla wszystkich sympatyków dobrej muzyki na żywo.

organizator
Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
ul. Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338281645, 338281655, 512265535
mail: bck@bck.bielsko.pl   strona internetowa: www.bck.bielsko.pl

bilety, rezerwacje: tel. 338281645 i 338281655, od 1 grudnia 2020 roku kasa w pokoju nr 12, całodobowo bilety można kupować na stronie internetowej: www.bck.bielsko.pl
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała