Alan Konopczyński: Emocje, kontynuacja Na zdjęciu jedna z prac
Galerie

Alan Konopczyński: Emocje, kontynuacja

  •  Galeria PPP
    Rynek 27
  • Wstęp wolny

Wystawa prac malarskich

Celem mojej pracy jest chęć zatrzymania Nas choćby na chwilę po to, by każdy z Nas poczuł i pomyślał ile tak naprawdę drzemie w Nas emocji i jak wielką rolę odgrywają w naszym życiu... Emocje których pewnie wszystkich nie jesteśmy wstanie zrozumieć i zobaczyć nawet pod mikroskopem, bo żyją w nas skrzętnie pochowane gdzieś w głębinach oceanu podświadomości - pisał A. Konopczyński przy okazji pierwszej wystawy pt. Emocje. Teraz prezentuje jej kontynuację.

Alan Konopczyński jest od zawsze miłośnikiem natury. Zafascynowany jej szaleństwem, nieobliczalnością dzikiej przestrzeni, która stale się zmienia, wybuchowa natura i jej bezgraniczne i nieskończone formy życia. Jego prace skupiają się głównie na naturalnym pięknie, tajemniczym, zagadkowym stworzeniu jakim jest koń. To potężne, silne, mocne zwierzę, ale też opanowane, spokojne, czarujące, przesiąknięte zagadkową enigmatycznoscią.

Dla Alana celem było uchwycić esencję życia człowieka i nieposkromienie ludzkiej natury, wyrażając przy tym nieokiełznaną dziką zmysłowość. Jego prace przedstawiają sztukę, która zgłębia naturę życia i stworzenia istoty, odżegnując się bezpośrednio w kierunku wolnej kreacji i transformacji.

organizator
Galeria PPP
Rynek 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602323345
mail: zpapbielsko@gmail.com   strona internetowa: http://zpap.bielsko.pl/

galeria czynna pn. - pt. w godz. 12.00-16.00 i na telefon 602323345

Wydarzenia    

Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała