Agrafka Na zdjęciu plakat Agrafki
Teatr

Agrafka

  •  Dom Kultury w Lipniku
    ul. Podgórna 29
  •  Wstęp: on-line

Ogólnopolskie Integracyjne 2. Spotkania Teatralne Agrafka

Dom Kultury w Lipnilku zaprasza do udziału osoby, grupy, teatry z ruchu amatorskiego zrzeszone lub nie w placówkach kultury, szkołach lub innych ośrodkach.

- Pragniemy, aby Ogólnopolskie Integracyjne 2. Spotkania Teatralne Agrafka organizowane on-line przyczyniły się do integracji wszystkich środowisk twórczych z teatralnego ruchu amatorskiego, jak również pobudziły aktywność i twórczość dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wiemy, że nic nie zastąpi żywego planu oraz prawdziwego kontaktu widza z aktorem, wyrażamy jednak życzenie, aby ta edycja online, stała się czasem przejściowym, czasem doskonalenia warsztatu reżyserskiego i aktorskiego z wykorzystaniem nowych mediów - zaprasza DK w Lipniku. 

Na zgłoszenia DK czeka do 14 czerwca, finał Agrafiki zaplanowano 18 czerwca o godz. 12.00 na Facebooku https://www.facebook.com/dklipnik oraz kanale YouTube. 

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.mdk.bielsko.pl/dklipnik/wydarzenie/ogolnopolskie-integracyjne-ii-spotkania-teatralne-agrafka-edycja-online

Na zgłoszenia DK czeka do 14 czerwca, 18 czerwca o godz.12.00 zaplanowano ogłoszenie wyników na kanale YouTube oraz profilu Facebook DK.

organizator
Dom Kultury w Lipniku
ul. Podgórna 29, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338161780 strona internetowa: https://www.facebook.com/dklipnik/


Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała