8. Targi Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny Na zdjęciu stoiska targowe
Rozmaitości

8. Targi Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny

  •  Hala Widowiskowo-Sportowa pod Dębowcem
    Karbowa 26,
  • Wstęp wolny

Po półtorarocznej przerwie powracają popularne bielskie targi. 19-20 czerwca w hali pod Dębowcem odbędą się 8. Targi Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny.

Jak informuje Barbara Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra, które jest organizatorem imprezy, oferta wystawców w skierowana będzie zarówno do profesjonalistów poszukujących kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Na targach zaprezentuje się ponad 200 wystawców, będą to producenci zdrowej, ekologicznej żywności, ekokosmetyków i środków czystości, ekologicznych ubrań i produktów zero waste (zero odpadów), produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

- Pojawią się producenci i dystrybutorzy ekoproduktów nie tylko z Polski, ale również z Czech, Rumunii, Bułgarii, Azerbejdżanu, a także Litwy i Ukrainy – mówi Barbara Kropka.

W programie m.in.

Strefa Kulinarna Polskiej Ekologii – dania kuchni polskiej z wykorzystaniem produktów ekologicznych, pokazy i degustacje;

Strefa Ekodom – prezentowane będą innowacyjne rozwiązania dla domu zdrowego i bezpiecznego, najnowsze techniki dla zapewnienia komfortu cieplnego i ograniczenia szkodliwego oddziaływania domu na środowisko naturalne;

wystawa edukacyjna zero waste - życie bez śmieci w praktyce;

wystawa praktycznych rozwiązań, czyli jak w życiu codziennym ograniczyć śmieci do minimum;

wykłady i prelekcje specjalistów i ekspertów na aktualne tematy;

ekoprzedszkole czyli profesjonalna opieka dla dzieci, dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie zwiedzić ekspozycję targów.

Targi w hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 będzie można odwiedzić 19-20 czerwca w godz. 10.00-19.00. Wstęp na targi oraz parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie hali będą bezpłatne.

Więcej informacji na: www.targiekostyl.pl

organizator
Biuro Promocji i Wystaw Astra
, strona internetowa: www.targibielskie.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała