7. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

7. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją

  •  Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
    ul. Barkowska 167c
  • Wstęp wolny

Bieg Mikołajkowy i Biegamy Dobro przed nami

7. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją odbędzie się w grudniu w Bielsku-Białej. Wydarzenie organizuje Fundacja Nadzieja. Zarejestrować swój udział można już teraz pod adresem bgtimesport.pl.

Wydarzenie po raz drugi będzie miało wyjątkową, wirtualną odsłonę. Na każdego uczestnika, który pokona dystans 6 km na dowolnie wybranej trasie w terminie od 3 do 5 grudnia i udokumentuje swoją aktywność, przesyłając do 8 grudnia do godziny 15.00 na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl zdjęcia lub print screen z aplikacji albo zegarka czeka medal. Jak co roku fundacja nagrodzi również biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie – na zdjęcia czeka również pod adresem mailowym fundacja@nadzieja.bielsko.pl.

Fundacja Nadzieja zaprasza do udziału w wydarzeniu i małych, i dużych, i tych, co biegają, oraz tych, którzy preferują spacer. Nie ma opłat startowych.

Bieg jest organizowany w ramach zadania 7. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją dofinansowanego ze środków budżetu gminy Bielsko-Biała.

Podobnie jak w ubiegłym roku, biegowi towarzyszy akcja Biegamy Dobro, czyli zbiórka herbat owocowych, które Fundacja Nadzieja przekaże wraz z kartkami świątecznymi podopiecznym domów pomocy społecznej i pacjentom szpitali w Bielsku-Białej. Herbaty można zostawiać w Klimczokówce przy ul. Zapora 100, wejście od strony parkingu lub w Ośrodku Nadzieja przy ul. Barkowska 167c, wejście od strony biura, gdzie zostały przygotowane pudła z napisem Biegamy Dobro.

organizator
Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
ul. Barkowska 167c, 43-346 Bielsko-Biała
tel. 338160767, 665020609
mail: fundacja@nadzieja.bielsko.pl   strona internetowa: www.nadzieja.bielsko.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała