Rajd rowerowy, fot. Paweł Sowa
Rozmaitości

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

  •  Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów
    ul. Krasińskiego 5a
  • Wstęp wolny

Osobno, a jednak razem, oddajemy rowerowe kilometry akcjom społecznym, a 26 i 27 września 2020 widzimy się na Błoniach w Bielsku-Białej - zachęca Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy.

Jeździsz na rowerze, dbasz o zdrowie, chronisz środowisko. Oddaj przejechane kilometry, walcząc o tytuł Bielsko-Biała Rowerowej Stolicy Polski albo pomóż dzieciom z Domów Dziecka w otrzymaniu wymarzonego roweru przez akcję Rower Pomaga. Czym więcej wspólnie przejedziemy kilometrów, tym więcej potrzebujących dzieci otrzyma nowe rowery! 26 i 27 września 2020 spotkamy się na Błoniach w Bielsku-Białej! - zaprasza Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów.

Aplikacja
Jeżeli lubisz rywalizację, chcesz poznać liczbę przejechanych kilometrów, profile przewyższeń,liczbę spalonych kalorii ściągnij bezpłatną aplikację ze sklepu internetowego, zaloguj się i walcz o Puchar Bielska-Białej Rowerowej Stolicy Polski - szczegóły nahttp://www.rowerowastolicapolski.pl/

Do 16 sierpnia 2020 r. wspólnie trenujemy. Rywalizacja  odbywać się będzie w okresie od 1 do 30 września 2020 r.  Dla osób, które przejadą największą liczbę kilometrów w rywalizacji dla Bielska-Białej, przygotowano atrakcyjne nagrody!

Papierową forma zbierania kilometrów 
Nie używasz aplikacji, jeździsz z rodziną, znajomymi - wydrukuj papierowy licznik rowerowy ze strony www.btcbb.pl lub podejdź do Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej przy pl. Ratuszowy 4 w Bielsku-Białej, wpisuj każdą wycieczkę, dystans, liczbę osób i sumę kilometrów.

Kilometry przekazane zostaną akcji Rower Pomaga na cel szczegółowy 2020 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy (za przejechane na rowerze kilometry kupowane są rowery dla dzieci z Domów Dziecka) https://rowerpomaga.pl/

26 i 27 września Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów przygotowuje spotkanie się na Błoniach. Komisja weryfikacyjna spisze sumę kilometrów i przekaże akcji Rower Pomaga.

- Wtedy bedzie można dokręcić kilometry, spotkamy się na Błoniach w Bielsku-Białej w godzinach 12.00-17.00, gdzie odbędzie się wydanie specjalne 2020 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy – dajcie znać, rejestrując się na www.btcbb.pl  w terminie 1-24 września 2020 r. – chcemy uniknąć kumulacji - iformuje BTC. - Czekają na was nagrody i poczęstunek oraz konkursy! Z każdej wycieczki możesz wysłać zdjęcie na fb rodzinne rajdy rowerowe. Mile widziani rowerzyści w koszulkach z ubiegłych Rodzinnych Rajdów Rowerowych lub teamowe.

udział jest bezpłatny

kontakt info@btcbb.pl

organizator
Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów
ul. Krasińskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338220529
mail: info@btcbb.pl   strona internetowa: www.btcbb.pl


Wydarzenia    

sobota

26

września

12:00


impreza rowerowa

Skontaktuj się

niedziela

27

września

12:00


impreza rowerowa

Skontaktuj się

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała