29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc - kolacja z prezydentem Na zdjęciu prezydent Jarosław Klimaszewski podczas ubiegłorocznego finału WOŚP
Rozmaitości

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc - kolacja z prezydentem

  •  Sztab WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała
  •  Wstęp: licytacja

Wyjątkowy bielski akcent w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia. Na orkiestrowej aukcji można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej Jarosławem Klimaszewskim.

Udział w aukcji pod adresem internetowym: https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-prezydentem-bielska-bialej-10168084973 może wziąć każdy.
Jak czytamy w opisie: Prezydent Miasta Bielska-Białej – Jarosław Klimaszewski zaprosi zwycięzcę aukcji na kolację. Będzie można porozmawiać o mieście, życiu, Podbeskidziu i o wszystkim tym, o co zawsze chcieliście zapytać, a nie mieliście okazji. Dokładny czas, miejsce - na terenie Bielska-Białej lub okolic - i menu spotkania ustalone zostanie po zakończonej aukcji tak, aby pasowało obu stronom.

Pieniądze z aukcji trafią bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP. Licytować można do 4 lutego do godziny 22.00.

Aukcję przygotował i wystawił Sztab nr 5512 - Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 29. Z powodu pandemii będzie to finał inny niż dotychczasowe. Zebrane pieniądze trafią na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

organizator
Sztab WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała
, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: https://www.facebook.com/Sztab.GR.PCK.BB/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała