23. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta 2020 - Ślady czasu
Galerie

23. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta 2020 - Ślady czasu

  •  Dom Kultury Włókniarzy
    ul. 1 Maja 12
  • Wstęp wolny

Miejski Dom Kultury - Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej cyklicznie organizuje wraz ze Szkołą Artystyczną w Dolnym Kubinie (Słowacja) Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta.

Tegoroczny 23. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta 2020 będzie miał temat Ślady czasu. Na upływ czasu nie można wpływać, czas pozostawia ślady na wszystkim – człowieku, ludzkiej twarzy, dłoni, oznacza rzeczy, zwierzęta, przyrodę, naszą planetę, ale także przynosi nowe zmiany w historii ludzkości i życiu indywidualnym.

Głównym tematem, jak w każdej edycji konkursu jest człowiek. W konkursie mogą brać udział indywidualni autorzy w wieku 4-20 lat w kategoriach: do 7 lat, do 11 lat, do 15 lat, do 20 lat z przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, plastycznych średnich, techników dowolnego typu, z kółek i ognisk plastycznych, domów kultury.

Przyjmowane są prace na płaszczyźnie dowolnego formatu w kategoriach: malarstwo, grafika, rysunek, techniki różne (z użyciem różnych eksperymentalnych materiałów), fotografia, grafika komputerowa, prace przestrzenne.

Termin składania prac - 1 września - 12 października 2020 r. Szczegółowe informacje i regulamin: http://www.mdk.bielsko.pl/tinymce/source/uploads/Wlokniarz/kONKURSY/regulamin.pdf

organizator
Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125693 strona internetowa: www.mdk.bielsko.pl

https://www.facebook.com/domkulturywlokniarzy/
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała