RozmaitościRozmaitości

Rozmaitości Jak założyć firmę i nie zwariować?


. Metrum Jazz Club zaprasza: Jak założyć firmę i nie zwariować?

Myślisz o założeniu własnego biznesu, ale masz wątpliwości czy podołasz? Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę? Dowiedz się 16 października na StartUp Podbeskidzie Camp! Poznaj ludzi, którzy to zrobili i odnieśli sukces.

Tematem przewodnim najbliższego spotkania organizowanego przez Fundację StartUp Podbeskidzie będzie próba odpowiedzi na pytanie "Jak rozpocząć własny biznes i nie zwariować?". Żywym dowodem na to, że jest to możliwe, będą wyjątkowi goście, którzy podzielą się z widownią swoimi doświadczeniami. Opowiedzą o tym, jak uchronić innych od błędów, które sami popełnili. Swoją receptę na sukces przedstawią:

Justyna Wysocka-Golec - współzałożycielka i CEO LGM S.A. - firmy technologicznej z sektora energetycznego,

Adam Przeździęk - analityk i konsultant ds. trendów, założyciel Mediafeed.pl - jednego z najbardziej wpływowych blogów poświęconych reklamie i trendom w mediach cyfrowych i technologii w Polsce,

Dariusz Wyloń - CCO Selleo, Agile & Business Coach / Consultant Management 3.0 Trainer, Co-creator Manifesto for Agile HR.

Na spotkaniu otrzymasz solidną dawkę inspiracji, praktyczne wskazówki jak przekuć pomysł w realny biznes, a także dowiesz się, jak pozyskać inwestorów. Jak zwykle, nie zabraknie też czasu na networking i rozmowy w kuluarach.

Firmy zainteresowane wsparciem spotkań StartUp Podbeskidzie Camp oraz otrzymaniem statusu partnera zapraszamy do kontaktu z organizatorami w sprawie oferty sponsorskiej.

Wstęp wolny! Konieczna jest jednak rejestracja:

https://evenea.pl/event/startuppodbeskidzie-camp/

 

Jak założyć firmę i nie zwariować?
BiletyWstęp wolny
Metrum Jazz Club
ul. Partyzantów 22,Bielsko-Biała
tel. 338221065 i 603373590,
sprzedaż biletów. www.metrumjazz.pl oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 338221065 i 603373590
98 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |