MuzykaMuzyka

Muzyka Zwidy i daysdaysdays, zawody


Zwidy, fot. Piątaesencja

W ostatni dzień jesieni do bielskiej Stolarni przybywają w ramach drugiej części ogólnopolskiej trasy zespoły Zwidy i daysdaysdays, by promować nowe wydawnictwo tych pierwszych Szum, wypuszczony przez warszawską wytwórnię Trzy Szóstki, które, podobnie jak demo daysdaysdays, można za darmo odsłuchać i pobrać z internetowych serwisów streamingowych. Będzie głośno, będzie melancholijnie, będzie czasem szybko, czasem wolno.

Zwidy i daysdaysdays są reprezentantami nowopowstałej polskiej sceny niezalowej (kalka językowa z angielskiego indie), od obu zespołów można oczekiwać najwyższego poziomu muzycznego i tekstowego. Przed nimi zagra młoda, bielska kapela obracająca się w stylistyce post hardcore'u - zawody. Głównie nastolatkowie, starający się angażować i aktywnie zmieniać otaczający ich świat, wydają również współpracując z licznymi przyjaciółmi zina Sytuacja tego wymaga, którego najnowszy numer dostępny będzie na koncercie.

- Zapraszamy więc wszystkich do wizyty w Pubie Stolarnia przy ulicy Broniewskiego 19 w Bielsku w niedzielę 22 września od godziny 19 (bądź wcześniej, jeśli ktoś by pragnął napić się z którymś z zespołów herbatki). Do zobaczenia! – zapraszają organizatorzy koncertu.

 

 

Zwidy i daysdaysdays, zawody
daysdaysdays, ot. Bastian Najdek
zawody, fot. Zofia Pieczyńska
Bilety20 zł
Stolarnia
ul. Broniewskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała
19 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |